1. Geleneksel Bursa Deniz Organizasyonu

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Atos tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Atos

Atos Bülent ERDİK

Favori Kamış:
    OLTA + ZIPKIN
    En İyi Avı:
    47 kg önce ben tuttum sandım ama galiba o beni tutmuş hala evliyim :=)
    abi hanım hasta dogru ama dansözler sağlam :D:D:D

2. Aramis

Aramis

3. turkport

turkport ali İZMİRLİ...

Favori Kamış:
    olta,,zıpkın
    En İyi Avı:
    yayın balığı 12 kilo civarı
    tüm bursalı arkadaslara yapılan organizasyondaki yakın ilgi ve alakalarına canı gönülden tşklr ediyorum ...ankaralı turgay abi ve ekibinede samimiyetlerinden dolayı tşklrr ediyorum daha nice yeni organizasyılara diyerek herkesi selamlıyorumm.....

4. Aramis

Aramis

içimi okudun be kardeşim benim sağol.

5. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

seninle tanışmaktanda mutluluk duydum
    ankaraya yolun düşerse bekliyorum.

6. Aramis

Aramis

7. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Eveeeettt!

Başta Bülent kardeşim ve Barış kardeşim olmak üzere,Ve bizlere evinden servis yapan Ömer abime
    ve çok saygıdeğer eşine yengemize,ve sizlerin nezlinde tüm Bursa ekibine sonsuz minnet ve
    şükranlarımı sunar teşekkürü bir borç bilirim.

Sevgili Ömer ağabey ve çok değerli eşi hanımefendiyede yengemize çok teşekkür ederiz.evlerinden
    yapılan servisle tüm ekibe özellikle sabah kahvaltısında yaptıkları servis her ne kadar ben
    kahvaltı yapmasamda kahvaltı harikaydı soslanmış yumurtalar,zeytinler özenle hazırlanmış
    servis tabakları içinde yengemize sonsuz teşekkürler(bu arada yangemde İzmir'liymiş) tanıdığıma çok memnun oldum ellerinizden öperim.hakkınızı helal edin.

Siz saygıdeğer büyüklerim ve kardeşlerimle birlikte olabilmek için,ilk günden beri Bülent
    kardeşimle bu günün plan aşamasında istişarelerde bulunup kararlar alınmıştı,çok heyecanlı
    olan Bülent kardeşim ve ekibi yüzlerinin akı ile harika bir organizasyona imza attılar.sizleri
    canı gönülden kutluyorum.

Saat 21,00'da İzmir'den yola çıkmıştım, yolda bir iki sefer koordinatları konuştuğum Bülent
    kardeşimle saatler 02,00'ı gösterdiğinde Beni karşılamaya Ali kardeşimle birlikte oto gara geldiler ve bende o çok değerli ekibe katılmış oldum.

Ekip toparlanmış hatta öğlen saatlerinde Ankara'dan sevgili büyüğümTurgay ağabeyim ve ekibi
    muhabettin zirvesindelerdi ;) Bende kendi adıma Ankara team ve ekibine iyiki varsınız ,iyiki geldiniz demek isterim teşekkürler.
    Sizlerinde oradaki emekleriniz yatsınamaz ,müsafir değilde ev sahibi gibi takım taklavat ,alet
    edavat ,(ee tabi tecrübe):p tam kadro orada olmanız ayrı bir güzellikti.

Şimdi bir Dedemde Bursa'dan oldu:D (Komutan)Ali dedecim seninde ellerinden öperim.hoş sohpetin
    bilgin ve tecrübenle aramızda olman neredeyse bir asırlık yaşına rağmen sabaha kadar yatmadan aramızda
    (koltukta uyukluyarak:D )sohpetimizin içinde olman bizleri sevindirdi. umarım
    latifemi yanlış anlamazsın.Saygılarımla ellerinde öperim.

C.tesi akşam üstüne doğru mangallar yakılmış herkes karnını doyurmuş,çaylar içilmiş,ama saatler
    02,30'zu gösterdiğinde benimde ekibe katılmamla beraber benide unutmadan ayırdıkları nevaleden.
    gecenin o saatinde tekrardan mangallar yanmaya başladı.aslında et pişirmek bahane herkes üşümüş
    bari mangal ateşiyle ısınma derdinde :DAli kardeşime teşekkürler mangalla bizzat kendisi ilgilendi,

Bandırmalı Mustafa ağbicim sizinle tanışamadık ama en azından sabaha karşı tatlı uykundan
    uyandırıp sesini duydum sesinlede olsa seninle tanıştığımada çok memnun oldum.İnşallah bir
    dahaki sefere yüz,yüze tanışırız.

Bora kardeşimle tanışamadım ufaklığının rahatsızlığı nedeniyle ben gelmeden ayrılmıştı (Allahtan acil şifalar dilerim)
    ama hazırladığı o çok nefiz soslu nevale harikaydı sanada çok teşekkürler Bora .inşallah en kıza zamanda tanışmak nasip olur
    sende hakkını helal et kardeşim.

Sabahın ilk ışıklarıyla ekip tekrardan toparlanmış kahvaltı hazırlıkları başlamıştı.Yukarıdada bahsettiğim gibi
    Ömer abimin eşi yenge hanım harika hazırlıklar yapmıştı bizler için elleri dert görmesin.
    Derken saatler ayrılığı gösteriyordu,Zira Bursa ekibi akşamdan evde yengelerden izin alabilmek için vaatte bulunmuşlardı,:D

Onları alışverişe götüreceklerdi:D

Ankara team'da maça yetişecekti .saatler 11,30 olmuş haklar helal edilmiş vedalar başlamıştı,
    Öpüşüp kucaklaştık,yaza randevu verdik bu seferki ailecek olucaktı.;)

E-ee herkes gidiyordu ama vakit İzmir'e dönmek için erkeni gösteriyordu,Ali kardeşim abi sen bana emanetsin dedi biz seninle
    bi Bursa gezisi yapalım dedi.Çok sevindim çünki bu benim Bursa'ya ilk gelişimdi.

Ali kardeşim işlerinden dolayı Bursa'da otelde kalıyordu ve üzerini değişmesi için otelin yolunu tuttuk ,

Ben lobide beklerken Sennur kardeşim aradı hal ve hatır sordu gelişmelerden bahsetmemi istiyordu büyük heyecanla. anlattım herşey harikaydı zaten
    çok memnun oldu tabi oda keşke,keşke bizde olabilseydik dedi.

Ve Ali duşunu almış üzerini değişmiş, Müjdat abi ben planı yaptım hadi çıkalım dedi,Çıktık.

İlk önce ORHAN GAZİ ve OSMAN GAZİ türbelerini gezdik,Ali daha önce rehper eşliğinde buraları gezmiş ve bana gezerken tüm tarihini anlatarak tanıtarak güzel bir
    rehperlikl yaptı.Ve sonra ULU CAMİ Allahım bu ne mithiş bir yapı be ne ihtişam,
    işte o zaman bir kez daha Ecdadımla gurur duydum.İyiki ben TÜRKÜM iyiki burada bu tarihin içinde
    yaşayan Müslüman biriyim dedim.

Derken Diren bacım aradı oda soruyordu gelişmeleri,
    Ve Diren hanımda ,keşke,keşke bizde orada olsaydık dedi.İnşallah birdahaki sefere temennileriyle biz yolumuza devam ettik..

E-ee tabi Bursa'ya gelinirde bi iskender yemeden dönülürmü.Benim kahvaltı alışkanlığım olmadığı için sabah yengemizin hazırladığı o muhteşem
    kahvaltıdan yapamamıştım ,ve vakit yemek vaktiydi,
    Ali, Müjdat abi ben seni ilk açılan tarihi iskenderin dükkanına götüreyim dedi ve tabi gittik.evet gerçekten güzeldi,

Tabi saat ilerlemiş vakit, ayrılık vaktiydi,
    Sevgili kardeşim Ali beni otogara kadar bıraktı helalleştik kucaklaştık İzmir'de görüşmek üzere el salladık

Eveeeettt ​
    diyerek başlamıştık söze gene öyle noktayı koyalım.
    Adını hatırladığım,hatırlamadığım,Emeği geçen, geçmeyen,Bu sayfaya yazan, (yazmayan,:mad: ):D
    kıskanan, kıskanmayan,Seven ,sevmeyen,Gelen ,gelmeyen,

Herkese sonsuz kere sonsuz teşekkürler.
    Hakkınızı helal edin.
    Allaha emanet olun.

İmza
    Manyak Müjdat

8. Atos

Atos Bülent ERDİK

Favori Kamış:
    OLTA + ZIPKIN
    En İyi Avı:
    47 kg önce ben tuttum sandım ama galiba o beni tutmuş hala evliyim :=)
    Abicim bizi onure ettiğin için ve onca meselenin içinde iken ( balıga gitmek yerine :D) onları bırakıp bursaya geldiğinden dolayı ben sana teşekkür ederim. her şey gönlünce olsun. Eminim ki bu sitede yada dışarıda daha çok meseleye önderlik edip yol açılacak. TEŞEKKÜRLER...

9. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Müjdat abicim seni ne yapsak hak ettiğin gibi ağarlayamayız fakat anladığım kadarıyla memnun kalmışsın.Bizim için önemli olan da budur.En kısa zamanda görüşmek üzere Allaha emanet ol.

10. ozgurcan

ozgurcan Özgürcan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Çapari ile havada uçan martı ve tabii ki hemen serbest bırktık! (Gülmeyin, şahitlerim bile var)
    Organizasyon her zamanki gibi sohbete doymuş layıkıyla. arkadaşlarımla bakıoduk da nası kıskandılar aramızdaki sıcak muhabbetleri. önce inanamadılar "abi nasıl hiç görmediğiniz insanlarla gidiosunuz 40 yılık dost gibi muhabbet ediosunuz, bu zamanda harbiden kıskanılcak bir durum" diye, ben de dedimki alın elinize bir olta, girin bu dünyaya anlarsınız nedemek olduğunu...
    yalanmı dostlar...

11. Aramis

Aramis

abi ne demek afiyet balşeker olsun daha daha güzel daha daha neşeli nice keyifli sohbetlere imzalar atacağımızı düşünüyorum allahın izni ile saygılar

12. 43_abdullah_91

43_abdullah_91

Favori Kamış:
    3 makaralı-2 fiber-10 sallama
    En İyi Avı:
    aynalı sazan 3 kg
    tebrik ederim çok güzel bi org.devamını bekliyoruz...
    rastgele...

13. mkirac

mkirac mustafa

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan
    Ankara organizasyonu kadar olmasa da ((:):
    güzel organizasyon olmuş tebrikler

14. Aramis

Aramis

Abiş biz acemiyiz daha.Öğrenicez inşallah yavaş yavaş :)

15. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Ben sizlere teşekkür ederim sevgili kardeşim.Evet aslında balık programımıa vardı ama ben nasılsa onların (Serdar);) :p :D gönlünü alırım.
    Şimdilik önemli olan bu büyük özveri ile hazırlanmış programa hak ettiği değeri katmaktaydı onu yerine getirdik.;) Hakkınızı helal edin kalbim ve sevgim sizlerle.

Estafurullah kardeşim o nasıl bir kelam.Beni utandırıyorsunuz.İnanın herşey ,ama herşey harikaydı, Ben ve oradaki herkes hak ettiği değeri fazlasıyla gördü,sayenizde..

Orada O kadar büyüğümüz varken hem bizzim birşey hak etmeye,ne yaşımız yeter ,nede terbiyemiz.Biz oradaki büyüklerimize Hak ettikleri saygıyı verebildikmi, asıl bu beni memnun ve mutlu eder.

Bu vesile ile tekrardan Oradaki büyüklerimin(Dedemin Komutan Ali ) başta olmak üzere ellerinden öperim.Akranlarımın yanaklarından küçüklerimin gözlerinden öperim.
    Hakkınızı helal edin
    Allaha emanet olun.

16. GECEKONDU06

GECEKONDU06 M.SERKAN İNANÇ

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    18Kilo sazan bayındır barajı...
    Ankara hep oradaydı be usta.:D :D :D
    Gelemedim diye için gitmediyse benimde adım Serkan değil Mustafa abim.;)

17. ihtiyarBalıkçı

ihtiyarBalıkçı

Favori Kamış:
    1.80m kamış,3 lü dip oltası
    En İyi Avı:
    Kırlangıç , 1.3kg
    simdi ilk siteye msj attigimdan bu yana cok olmadi ama...ilk msji atttigimda gelen msjlara sasirmistim...ne kadar sicak ne kadar samimi diye...

haftasonu organisazyonda ilk olarak mustafa abi sok etti beni(bandirmali).. abi merhaba dedim ben guvenc,"ben yemleri getirdim,gidicem yarim saat sonra" e olmaz abi boyle dedim..."olsun,benim de bir yardımım dokunsun istedim"deyince iste dedim organizasyonun gizli kahramani....tabi sonra -havadan indirme yapan profesyonel asker timi gibi- ankara'dan gelen Turgay abi'mi ve ekibini, gecenin korunde izmir'i birakip bursa'ya gelen Müjdat abi'mi görünce ,sohbetlerine katilinca daha da sasirdim,mutlu oldum...tabi bursa'da olup da henuz tanistigim diger bursa'li dostlari da,abilerimi de gonul hanemize eklemek de kazanclarin en guzeliydi..daha onlarla beraberiz insallah

bu kadar dost canlisi,bu kadar tatli muhabbeti olan,yardimsever, guzel yurekli insalarla bir haftasonu bize yetmedi...daha nicelerinde hep birlikte oluruz insallah...

18. tayfur

tayfur Tayfur ODABAŞI

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kurtboğazı barajı 7 kilo sazan
    Gercekten guzel bır org. olduguna ınanıyorum.Bende gelmek ıstedım ama olmadı.kısmet degılmıs gonuller bır olsun yeter..;)

19. mehmetozbodur

mehmetozbodur mehmet

Favori Kamış:
    olta, bot
    En İyi Avı:
    700gr çupra. 1 kg levrek
    bu organizasyonda yayında ve yapımda emeği geçen herkeze teşekkürler. valla bu hıza ne kadar dayanıcaksınız bilmiyorum. ben okumaya yetiştiremiyorum çünki. sizleri böyle gördükçe aslında çok gururlanıyorum. olaya balık yönünden değilde insanlık tarafından bakıyorum da bu zamanda böyle birliktelik ders olur umarım herkeze. bu birlik ve beraberlik hiçbir zaman bozulmasın inşallah. en kötü gününüz böyle olsun....

20. ahmetcem

ahmetcem Cem

Favori Kamış:
    el,parmak,diş :)
    En İyi Avı:
    Ben ne yakalamıştım ya ?
    Çok güzel bol resimli bir organizasyon olmuş katılımcılara tebrikler ve böyle güzel bir anlatımla bize sunan bülent abimede teşekkürler :)

Son düzenleme: 6 Kasım 2007
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.