1. Geleneksel Bursa Deniz Organizasyonu

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Atos tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Afiyet şeker bal olsun:D :D :D

2. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Sevgili dostlar.:)

Aramızda olan ,olmayan,tanıştığım,tanışmadığım,zaman ayırıp buraya tebrik ve taktirlerini yazan,Benim için ve katılımcı arkadaşlarım için O güzel sözlerinize çok teşekkür ederim.

Herkese tek,tek teşekkür etmek isterim, ben şahsım adına bana,yazdığınız O güzel sözler için minnettarım beni mahçup ediyorsunuz. Bunlara layık olabilmek için elimden geleni yapıcam.

Bu güne kadar burada sevgimle,saygımla ve duygumla bulundum,Ve bundan sonrada şahsen aranızda olmak için tüm şartlarımı zorluyacağım.

Herşey sevgi,saygı, ve dostluk için.

Sevgiyle kalın.

Allaha emanet olun.

3. activist

activist ömer ekemen

Favori Kamış:
    gezer kurşunlu dip oltası
    En İyi Avı:
    LEVREK-KIRLANGIÇ-MIRMIR
    Temiz Yüreğine Sağlik

4. ozan

ozan Ozan

tebrikler arkadaşlar

5. simendifer

simendifer Sennur

Bildiğim kadarı ile, Bursa'daki arkadaşların ilk büyük organizasyonu bu. Eskiden hatırlıyorum, sevgili Necati (adrenalin) ile birlikte 5 kişi falan olunur, o şekilde organizasyon yapılırdı. Kendisi hatırlar o zamanları. :)

Şimdi böyle büyük ve güzel bir organizasyonda Bursa'yı görmek çok keyifli. Orada olmayı çok istemiştim ama ne yazık ki olamadı. Yine de ilk fırsatta (sözde değil özde :p) Bursa'ya geleceğiz.

Organizasyon sonrası Bülent ve Müjdat'la yaptığım telefon konuşmalarından, organizasyonun harika geçtiğini, herkesin çok mutlu olduğunu ve eğlendiğini öğrendim ama fotoğrafları görünce bunu daha da iyi anladım. İnşallah bir dahakine biz de aranızda oluruz, bunu gönülden istiyorum. Belki pek çoğunuz tanışma fırsatı bulamadınız ama eminim askerde olmasaydı Kerem de(amatörötesi) aranızda olacaktı. Sağolsun, o da çok iyi bir arkadaşımızdır. İnşallah o da bir an önce askerliğini bitirir ve aramıza döner. Bilse ki Bursa böyle güzel bir organizasyon yaptı, eminim içi gider.

Organizasyona katılan tüm arkadaşlarımızı tebrik ederim. Daha nice güzel organizasyonlar yaparsınız ve inşallah biz de o organizasyonun fotolarında yerimizi alırız. Neşeniz daim olsun arkadaşlar. :)

6. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    İnşallah

İnşallah sizleride söz verdiğiniz gibi göreceğiz.Ve sonsuz mutluluk duyacağız.

7. simendifer

simendifer Sennur

Eğer, Allah göstermesin sağlık problemi ya da ölüm kalım olmazsa, kesinlikle bir gün geleceğiz Barış. Aklımız sizde kalmadı dersem yalan olur. Aslında ben telefon ettiğimde sizlerin henüz dağılmamış olduğunu düşünmüştüm ama Pazar günü grup erken ayrılmış. Yoksa amacım hepinizle tek tek konuşmaktı. Kısmet olmadı ne yapalım. :)

8. GECEKONDU06

GECEKONDU06 M.SERKAN İNANÇ

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    18Kilo sazan bayındır barajı...
    Bizde seninle tanıştığımıza çok memnun olduk abi. Rahatsız olmana ragmen söz verdiğini söyleyipte oraya kadar gelmen çok büyük inceliktir. Cumartesi gecesi sen gittikten sonra rahatsız olduğu halde gelmiş diye kulaklarını çok çınlattık arkandan. İnşallah devamını getirip seneyede devam ederiz böyle organizasyonlarada daha çok tanışma ve kaynaşma fırsatı buluruz.
    Bu arada Bursa merkezde yapılan misafir perverlikte çok harikaydı çok geldiğim için ben biliyordum neler olacağını ama yeğenlerim ve ileride dostluğun devam etmesi açısından eksiksizdiniz...:)
    Saygılar bizden abim...;)

9. gülbaharlar

gülbaharlar gulbaharlar

Favori Kamış:
    el oltası, kamış
    En İyi Avı:
    13 kilo aynalı sazan
    serkan mangal köfteler çaylar dostluklar çok güzel güzel organizasyon ellerinize sağlık

10. GECEKONDU06

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    Abi herşey gerçekten güzeldi. Yapandan,gelenden,gidenden işleri olupta gelemeyen fakat buraya duygu ve düşencelerini yazan siz değerli abi ve kardeşlerimizdende Allah razı olsun ne diyeyim. İnşallah hiç tadımız bozulmaz.;)

11. Aramis

Aramis

köfte yoktu köfte yoktu benim olduğum yerde sadece et olur katkı maddeli et mahsülü olmaz :) :) :) :)

12. aşkına Eşkina

aşkına Eşkina SEDAT

inş baska bir zaman tekrar sohbet etme imkanı buluruz..belkide ikinci yarı ankaradaki macta olabilir..

ayrıca mallaca(barış) bülent ve boraarhanın bu org ta gördügüm kadarıyla cok emekleri gecmiş ..hemsehrileri olarak tesekkür ediyorum emeklerine saglık..

13. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    tebrikler arkadaşlar, organizasyona katılan ve emeği geçen herkesi kutluyorum ,çok güzel bir org olmuş ellerinize sağlık

14. ÇARŞI

ÇARŞI xxxxx

sss

hoş görüntüler güzel organizasyon bence renk katan turgay abim ve serkan abim

15. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

aileye hoşgeldin
    imza ayarlarını bir yapta tanıyalım seni:confused:

16. GECEKONDU06

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    Vallahi ben tanıdım bunu:)
    Aslan gardaşım benim.
    Siteye yeni bir üye kazandırmak güzel birşey:D :D :D

17. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Bende tanıdımda imza ayarlarını yapsın hele bi:D :D :D :D

18. ÇARŞI

ÇARŞI xxxxx

siteyi tam bi kullanmayı öğreneyim yeniyiz ta hemen yadırgamayın ondan sonra ayarlarımızıda yaparız inşallah tanışırız.ÇARŞILI DEYİN YETER ŞİMDİLİK.E ÇARŞIYI ZATEN TANIMAYAN YOK.:))

19. ÇARŞI

ÇARŞI xxxxx

sos

'' KRAL_BALIKÇI aileye hoşgeldin
    imza ayarlarını bir yapta tanıyalım seni.''
    ABİCİĞİM HOŞBULDUK TEŞEKKÜR EDERİM SICAKLIĞINIZ İÇİN ZATEN BENİM DÜŞÜNCEME GÖRE DÜNYADA ENGÜZEL OLAN AVCI MUHABBETİ(kara ve deniz olmak üzere.BİRDE ŞOFÖR muhabbeti doyumsuz olur.1.si değerli abim serkan abimin tavsiyesi ,le buradayım bir diğeri güzel ve hoş muhabbetleriniz için buradayım.siteyi kullanmayı tam bilmiyorum özür dilerim daha ayarlarımı yapamadım yardımcı olursunuz artık.:)

20. Lear

Lear

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    ilk tuttuğum balık lapin
    9 hafta çarşısız kalan arkadaş olabilir mi?

bu arkadaşı ben de ibrahim e banzettim.:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.