13/01/2007 Ozdere Raporu

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında sentha tarafından paylaşıldı.

1. beta izmir

beta izmir

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kolyoz,Gopez,Mercan ve DOSTLUK

Hiç bişey yapamaz korkma sen...;) Senin çipuralara lidaki ne demekmiş öğrensin.....:D :D

2. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    bugun telefonda konustuk, pek guzel, sakin sakin, yumusak yumusak konustu benle, celladin sefkati miydi neydi uzerindeki acaba?

3. beta izmir

beta izmir

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kolyoz,Gopez,Mercan ve DOSTLUK

Kuzuların sessizliği olmasın....:D :D

4. noche35½

noche35½

Favori Kamış:
    Olta
    Fırtınadan önceki sessizlik???

5. mertgungor

mertgungor

Yardımcı olabildiğime sevindim.Bundan sonra da paylaşacağınız avlanmalarınızı takip edebilmek dileğiyle diyorum.Ha bir de abi mi,kardeş mi merakınızı gidermek isterim.Ege'de su ürünleri okyuyorum. 83 lüyüm Onur abi.Saygılarımla...

6. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    abi-kardes meraki benim sahsi merakim degil, forumda kisa da bir sure olsa vakit gecirince anlamissindir elbette mert. gene de kisaca anlatayim sana,
    bu foruma uye olanlar once imza ayarlarini yaparlar; isimleri, bulunduklari sehir, yas(veya dogum tarihi) ve mumkunse kan gurubu imzalarinda yer alir. sebepleri acik, bir daha anlatmama gerek yok sanirim. zaten gordugum kadariyla sen de guzelce yapmissin.

bir de genel egilimdir, tanisalim basligi altinda bir merhaba konusu acilir ki, bu gelen kimdir, nedir, kimlerdendir, ne yer, ne icer, bilelim ve onu bir hosgeldin seline kaptiralim. ac bi merhaba ben geldim diye baslik, iki satir kendini tanit, bak neler olacak:D

su urunlerinde okuduguna, izmir'de dolayisiyla en azindan okul itibariyla bornova'da olduguna sevindim. paylasacagimiz cok sey olacaktir, yakin zamanda sen de sahit olacaksin zaten:)

sen tanisalim basligi altinda konu acmadan ilk hosgeldin benden gelsin sana: aramiza hosgeldin. sık sık gorusmek uzere.

7. Ay ışığı

Ay ışığı

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Tamamen acemi şansı sekiz adet sazan
    Balıklar da, av da çok güzel olmuş. Nasibiniz hep böyle olsun. Hatta daha iyi.

8. omur78

omur78

Favori Kamış:
    KAMIŞ
    En İyi Avı:
    TURNA 3,80 Kg. 1997 Gölbaşı
    Süper av olmuş tebrik ederim , devamını dilerim rastgele saygılar.