2. İstanbul 02.07.2006 Emirgan Organizasyonu

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Cadayl tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selim78

selim78

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    2 tane istavrit :)
    cok guzeldı arkadaslar en kısa zamanda yinelemek gerekır bu olayı.. bır dahakıne cocukla gelcem :( o gun erkenden gıtmek zorunda kaldım ... gorusmek uzere

2. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Çocukların resmini unuturmuyum:) asla.... ama ara ara vakit bulabiliyorum. Az sonra onlarıda eklerim

3. yaa arkadaşlar çok güzelmiş gelemedik:eek: ama kalbimiz sizlerleydi umarım tanışamadıgımız arkadaşlarlada tanışırız :) bu arada mustafa yine herzamanki yardım severliğini ve paylaşımcılıgını göstermiş adı üstünde kıralbalıkçı :) erdem kardeşimde zaten dakikliyi ile şaşırtmadı:) aylinde denizin tadını çıkarmış (tabi düyündekilere umarım balık kokmamıştır:D ) sennur bidiğimiz sennur balık tutma bakımından azmi yeter :) neyse hepiniz adına sevindim :) nice organizasyonlara giderek çogalıyoruz:eek:

4. simendifer

simendifer Sennur

Aşkolsun Hamdi, acaip balık tuttum bu hafta ama :p Keşke yanımızda olsaydınız, andık adınızı, kulağınız çınlamadı mı ? :) Siz ne yaptınız Kefken'de ? Balığa çıkmadınız mı ?

5. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

İşte Rüya Takım....Günün kahramanları...

Ve işte GÜNÜN KAHRAMAN BALIKÇISI............
    Alkış, alkış, alkış.....
    Öyle azimliler ki anlatamam. Sennur sürekli onlara birşeyler öğretiyor. Sürekli soruyor ve talep ediyorlar. Gerçekten azimliler. Bize midyeler açtılar, balıkları çıkarmamıza yardım ettiler bu küçük güzel hanımlar. Hepsini öpüyorum:)..

6. ya yanlış anlamışsın ben balık tutamıyo demedim tutsanda tutmasanda sen sabırlısın ve ugraşıyorsun azmin yeter arkadaşım:) bide benim yanımda balık çok tuttunki inkar mı adeyim aşk olsun...:p

7. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Helal olsun

Emirgan'da balık bırakmamışsınız.
    Horozbinaları bile toplamışsınız.
    Gözüm korktu doğrusu. ;)
    Bunlarla yarışa filan çıkılmaz abiler.;)

8. SÜPER BİR ORGANİZASYON mücadelenizi taktir ettim açıkcası ama ben daha hala balıkları göremedim :D avcunuzun içindemi bunlar nerlerdeler :D:D

9. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    AAA, rica ederim reis, avucumun içinde ya balık. Dikkatli bak...

10. reis ortama bak ya harika balık olmasada olsun canları sagolsun eylenmişler ya sen şimdi levrek çupra felan bekliyorsun ama onlar malesef :eek:

11. selim78

selim78

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    melıh abı kıskanmaa yaaaa :)

12. simendifer

simendifer Sennur

Reis amca, horozbinaları alan da benim 13 yaşındaki yeğenim :p Baksanıza kurdele yaptı horozbinalardan, hem de kefale hazırladığım takımla :D Benden dişli çıktılar vallaha :p

13. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    sennur zaten organizasyonu güzel bir şekilde özetlemiş. güzel bir organizasyon oldu, çok güzel vakit geçirdim. birbirinden değerli arkadaşlarla tanışma fırsatı buldum, daha ne olsun.:) güzel balık tuttuk, ufaklıklar bile sennurun hazırladığı oltayla balık tuttular:p , sevil ablamızın ilk kez balık tuttuğuna inanmak zor bizden iyi balık tuttu. sennur kendi oltasındaki balıkla beraber benim oltadaki balığıda tutuyor usta balıkçı tek takımla iki balık tutar.:p mustafa kardeşim zaten güzel show yaptı yetmezmiş gibi balıklar benim kovadan onunkine atlıyor, illa ona gidecekler.:p cadaly'nin nasıl sevindiğini görmemek için sağır olmak lazım.:p erdem desen zaten usta balıkçı. kısacası herkez güzel balık tuttu, dahada önemlisi güzel vakit geçirdi. :)
    genel olarak pazar günkü organizasyon ufak tefek olumsuzluklar haricinde tek kelimeyle mükemmeldi. bu olumsuzlukların başında yüzen insanlar vardı, defalarca uyarmamıza rağmen yüzmek için oltaların önüne gelmeleri biraz canımızı sıktı açıkçası, hem korkuyorlar hem geliyorlar ilginç gerçekten. sırf bu yüzden yer değiştirelim önerisinde bulundum ama malzeleri toplamak, taşımak vs. benim dahil kimsenin işine gelmedi, orada takılmaya devam ettik. sennur'unda dediği gibi biraz rahatsızlandım, galiba biraz güneş dokundu, istemeyerekte olsa son olarak ekipten ayrılmak durumunda kaldım, öyle bi yanmışımki hala canım yanıyor.:eek: benim anlatacaklarım bu kadar çok eğlendim bütün arkadaşlarıma teşekkürler.:)

Son düzenleme: 4 Temmuz 2006
  14. selim78

selim78

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    sennur slm nasılsın ; bı dahakı organizeyşın ne zaman :)

15. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Karnı ağrıyan arkadaşlar. İsminizi listeye yazdırında ilaç gönderelim size:D ....

Öyle kova kova balık resimleri falan... Tutamayan, imkanı olmayan dostlara nispet yapar gibi:rolleyes: Olmaz yani.. Biz dostluk, kardeşlik, paylaşım ve tabiat temalarını görüntüledik:D..

16. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    valla süper bir gündü yani balık tutmasak dahi bu ekiple zaman su gibi akıp gidiyor gerci bazı arkadaslartımız işleri nedeniyle erken gittiler ama inşallah bir dahaki sefere birde alattin abi,mustafa abi(yakamoz) bide hamdi abi eksikti onlarda olsa ekip tamamdı olsun canları sagolsun bir dahakine inşallah

17. erdem bidahaki sefere inşallah yaparız bi organizasyon ayıpsın:)

18. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    hamdi abi inşallah

19. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Bu arada o gün ilk aldığım izmarit benden feci intikam aldı.
    Nikahtan 22.30 gibi ayrıldık. Arabayı dönüşte ben kullandım ve sırt yüzgecinin battığı yer hafiften ağrımaya başladı. Yaklaşık 1 saat sonra başparmağım ve elim zonkluyordu. Biraz daha abartsa yolda bir sağlık ocağı vs aramaya başlayacaktım.

20. geçmiş olsun..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.