2. İstanbul 02.07.2006 Emirgan Organizasyonu

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Cadayl tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ÜZDÜNÜZ BAK BENİ ŞİMDİ :( valla billa kötü niyetim yoktu gercekten , ellerinize kollarınıza sağlık en önemlisi bir araya gelebilmiş olmanız ,ne güzel :) , valla kıskanıyorum ama art niyetim yok..varsın siz levrek cupra sinarit tutmayın yeterki birlik beraberlik içinde olun sizden tek beklentim bu :):)

2. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Arkadaşlar vallahi ekip ve ortam o kadar güzeldi ki tuttuğumuz balıklar ikinci planda kaldı.O yüzden resim çekmeyi unuttuk.Hatta ben yanımda telefon olduğunu bile unutmuşum.Bu gün niye aklıma gelmedi diye hayıflanıp duruyorum.Ama emin olun yerimizde olsaydınız sizde sadece günün keyfini çıkarmakla yetinirdiniz.Biz ekipçe çok eğlendik.Darısı sizlerin başına.

3. ya melih_reis sende bizi tanımasan neyse bizde öyle sana takılıyoruz ayıpsın biz birbirimizi üzermiyiz dimi..:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Temmuz 2006
  4. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Geçmiş olsun.
    İzmaritin dikeni muhtemelen kırılmış ve derinin içinde kalmıştır.
    Onu sterilize edilmiş bir iğne ucu ve cımbız yardımıyla çıkarmak gerek, batan yere zeytinyağlı pamuk sarıp bekletmek de dikenin çıkarılmasında faydalı olur.
    Zehirli değil ama izmaritin dikeni acı veriyor ve uzun süre battığı yerde kalıyor.

5. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    aylin ablayla sevil ablanın balıgı tuttugu andaki sevincini gormeniz lazımdı aylin abla bence elinin acıması o sevincin yanında hiçbirşey oturup sevil ablayla senin sevinc cıglıklarını seyretmek bile buyuk keyifliydi sagolun

6. simendifer

simendifer Sennur

Ahaha evet ben bunu unuttum bak :D Arkadaşlar, Özkanla yanyana duruyorduk, Özkan balık geliyor deyip sarmaya başladı ama tak diye koptu misina, balık aldı gitti... Özkan, balık gitti der demez benim oltaya bir şey takıldı... Ben balık var deyip sarmaya başladım ki, izmarit benim oltada, Özkan'ın takım da ayrıyeten ağzında :D Özkan'ın kısmeti bana geldi :p

Bu arada iki kova yanyana dururken (Özkan'ın kova daha küçük ve alçak bu arada :) ) Özkan'ın kovasından Mustafa'nın kovasına atladı balık... Gülmekten öldük tabi :D Özkan'da garibim "Ben de, benim kovadaki balıklar neden azalıyor diyorum" diyor :D:D Öğrenmiş oldun Özkan, bir dahakine Mustafa'nın kovasının yanına koymayacaksın demekki :D

7. avcı_55

avcı_55 Alaattin ışık

Favori Kamış:
    Olta.
    Çok güzel bir gün geçirdiğiniz için,gerçekten sevindim.Aranızda olamadığım için
    bir o kadar da üzüldüm.İnşallah bi sonraki organizasyonda görüşürüz.

8. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    alattin abicim yoklugunu hissettigim üç kişiden birisi sensin digeri hamdi abi digeride mustafa abi(yakamoz)inşallah bir dahakine

9. simendifer

simendifer Sennur

Teşekkürler Alaattin abi, sağolasın. Bir dahakine inşallah :p

10. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    ben koymadım mustafa getirdi kovasını benim kovanın yanına, bu sefer ben kovayı aldım bankın önüne baktım mustafada getiriyor kovayı.:p bu arada börekler nefisti tekrardan ellerine sağlık.:D

11. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    herkese selamlar arkadaşlar konuya çok geç katıldığım için kusuruma bakmayın:eek: sennur ablanın fotolarda bendeydi bilmiyorum artık beni kör testere ilemi keser ne yapar hiç bi fikrim yok ne olur sennur abla affet:D ya ben bu hafta ekiple sanki yeni değilde senelerden beri görüşüyormuşuz gibi hissettim o kadar birbirimize sıcaktıkki sormayın onun içinde fotoları falan unuttuk gitti diğer arkadaşlarda kesin benim gibi düşünüyorlardır eminim pazar günü apayrı bi güzellik geçirdik katılan herkese ve katılmak isteyipte imkanı olmayanlara teşekkürlerimi sunarım çok hoş bi gün geçirdik.cevap için geciktiğimden dolayı herkesten özür dilerim :rolleyes: sevgiler saygılar herkese rastgelsin;)

işte sennur ablanın izmaritleri ikili ikili çektiği görüntüler
    hey maşallah izmarit bunlar

12. kral balıkçı

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    sevil abla hayatının ilk balığı için tebrikler ve allahtan devamını dilerim yeğenlerimin gözlerinden öperim selamlar;) :)

ferhat abi düşüncelerin için çok teşekkürler aramızda mecburiyetten uzun süre kalamasanda bizde senden çok hoşlandık en kısa zamanda gene toplanmak dileği ile sevgiler saygılar;) :)

aylin ablacığım utku abiyle teeee ankaradan gelipte aramıza katılmanız bile bizim için yeterde artar soğolun var olun inşallah en kısa zaman da görüşmek dileği ile sevgiler saygılar;) :)

13. kral balıkçı

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    abla bu işleri senin halletmen lazım ama bu haksızlık keşke telefonumun kartını çıkartıp sana verseydim o zaman top sende olurdu:p ama yükledim dedimya o gün foto falan gelmedi aklımıza varsa yoksa balık ve muhabbet:)

14. kral balıkçı

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    sennur ablacığım aynen anlattığın gibi ist balıkçısı halit abinin çektiği trakonya vardı ufak tefek bişeydi ama zehirli olduğu her halinden belli idi:eek: sennur abla önümüzde yüzenlere bir çıkıştıki bize biraz söylenselerdi sennur abla denize atlayıp telef edecekti hepsin sonra bidaha kolay kolay yaklaşamadılar zaten :rolleyes: bu arada abla çöpleri ben almadım kocaman torba ne oldu bilmiyorum ama rüzgar sertleşmişti belki uçmuştur diyorum:D

15. kral balıkçı

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    ya arkadaşlar o balıkların canı sıkıldığı için kovadan kovaya atlayıp eğleniyorlardı benim kasti birşeyim yok:p işte balıkların eğlencesi dimi yani :D

16. kral balıkçı

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    üzülmene gerek yok alaattin abi en kısa zamanda gene görüşürüz inşallah ve gelemeyen diğer arkadaşlar en kısa zamanda görüşmek dileği ile;) :)

17. kral balıkçı

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    özkan abi baktım senin kovanın yanı gölgelik balıklar güneşten yanmasın diye oraya koydum ne bilim benim balıkların senin balıklarını caydıracağını:eek: :D zaten aramızda ayrı gayrı yok onun için sorunda yok bilyosun ;)

18. mustafa-tokat

mustafa-tokat

Favori Kamış:
    olta ve bir çok şey
    En İyi Avı:
    yayın-9.kg sazan-10.kg
    allah dahada büyüklerini nasip etsin bunlar biraz küçükler ama olsun

slm merabalarr resimler çok güzel manzara harika olmuş süper yaa gerçekten mükemmel olmuş bir daha ki sefer daha büyüklerini tutarlar umuduyla hoşçakalın rast gelsinnnnnnnnn:)

19. simendifer

simendifer Sennur

Mustafa sana kıyabilir miyim ben hiç güzel kardeşim.. İstersen 1 yıl koyma sana laf etmem ben... Sen var ya sen bir tanesin canım kardeşim... Cennetten mi çıktın nedir bilmiyorum ki :p Allah herşeyi gönlünce versin gani gani inşallah, başka bir şey dilemiyorum...

Bu arada ufaklıkların sana selamı var, herkes gibi onlar da seni çok sevmişler Mustafa :p

20. simendifer

simendifer Sennur

Haydaaaa, ne oldu torbaya acaba ? Çöpçüler dolaşıyordu, aldılar sanırım.. Biz oradan ayrılırken yoktu çünkü poşet.. Koskocaman çöp poşeti uçsa görürüz yani....

evet o yüzen arkadaşa çok sinirlendim, göz göre göre oltaların üstüne yüzdükleri için. Bir taraflarına bir şey olacak, ondan sonra al başına belayı... Çıkmaz da o iğneler, uğraş dur ondan sonra... Canlarına da acımıyorlar, ben düşünüyorum onlar düşünmüyorlar, anlamadım gitti... Kaç kez uyardık bilmiyorum.. Ama demekki benim cadılık yapmam gerekiyormuş :rolleyes: Ondan sonra yüzemediler önümüzde :p

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.