2. İstanbul 02.07.2006 Emirgan Organizasyonu

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Cadayl tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Akşam konuşuruz.Ama sen olta atabilecek durumdamısın?

2. hezekiel

hezekiel

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Palamut 700-800 gr
    :) sennur atmaya gerek kalmıycak balıklar tutarsın sende kefal için takımı suya ındırıyorsun kefalı alıncada kaldırıyorsun bu kadar :) saka bır yana bekleriz

3. balikci

balikci

Tebrikler arkadaşlar, gününüzün çok güzel geçtiği fotolardan belli oluyor ;)

İstanbul takımı organizasyonda sınır tanımıyor :) darısı diğer illerimizdeki balıkçı dostların başına.

4. mhakanbasar

mhakanbasar Mustafa Hakan BAŞAR

Favori Kamış:
    SHIMANO VENGEANCE SPIN 2,10
    Favori Makine:
    Spro Red Arc Tuff Bady
    En İyi Avı:
    turna 102 cm 8,5 kg
    Arkadaşlar güzel bir organizasyon olmuş,bu güzellik tüm ayrıntılarıyla fotolara yansımış.Her ne kadar tatlı suda av yapıyor olsamda,hayatımda deniz avcılığının ayrı bir yeri vardır.İmrendim yanii.Tebrikler ha şöyle gelsin raporlar gözümüz gönlümüz açılsın bizde denize olan özlemimizi bu şekilde giderelim yani..

5. djemr

djemr

Favori Kamış:
    Olta, Zıpkın
    En İyi Avı:
    Kırmızı Benek alabalık, 5.5 KG
    Arkadaşlar harika vakit geçirdiğiniz belli. Bende iki haftadır izindeydim, bol bol olta atma şansım oldu. Günlerce dağları gezip, kamp yaptım. Balıkta tuttum tabi ancak fotoğraf makinemi suya düşürerek tüm fotoğraflarımın ve makinemin canına okudum... Sizleri böyle eğlenirken görmek gerçekten bana oturduğum yerde bile zevk verdi. İnşallah Ankara takımıda birşeyler yapmaya karar verirde bizde böyle güzel vakit geçiririz...

6. simendifer

simendifer Sennur

Teşekkürler djemr :p Ben de ne oldu sesi çıkmıyor diyordum... Makinenin başına gelen talihsiz kaza için üzüldüm açıkçası :( Fotoğrafları görmeyi çok isterdim şahsen :eek: Ama senin adına tatilinin iyi geçmiş olmasına sevindim... Dediğin gibi Ankara grubu da bir toplansa harika olacak... Hem de kalabalıksınız, ne güzel olur aslında... Üstelik bizim gibi hem piknik yapılabilecek hem de deniz kıyısı olan bir yer aramayacağınız için daha şanslısınız... Gittiğiniz her yerde aynı zamanda piknik yapma şansınız var... Kısmet diyelim, dilerim toplanırsınız da sizin organizasyon ve fotoğraflarınızla da gönlümüz şenlenir :p

7. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Arkadaşlar hepinizi tebrik ederim çok güzel bir ortam olmuş ve güzel bir gün geçirmişsiniz....
    Bende sizlerin arasında olmayı çok isterdim ama daha önceden verilmiş bir sözüm vardı ve Çanakkale'ye gittim ama gönlüm sizlerle idi.
    Eger gitme durumum olmasaydı sizin yanınızda olacaktım kısmet artık bir dahaki sefere inşaallah.
    Sennur gözün aydın midye kardeşin gelmiş...
    Tekrar hepinizi tebrik ederim sağlıcakla kalın

8. simendifer

simendifer Sennur

Hakan bey, olmazsa bir dahaki organizasyona sizi de bekleriz... Aramızda görmek sevindirici olur açıkçası :p Hem deniz özleminizi de gidermiş olursunuz :p

9. bektasm

bektasm

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Abant alası 1.100 Gr (40 cm) (daha büyük sazanlar var ama ben artık bundan bahsedeceğim)
    Organizasyon öncesi en çok konuşan kişilerden biri olarak şu ana kadar hiç mesaj yazmammanın tek nedeni tatilde olmamdı. Tatil derken, bizim gibi adamların tatilinin nasıl olacağı açık. Birazdan detayları yazarım.

Öncelikle 2 temmuz öncesi ve nefis pazar günü emek harcayan başta Sennur, Kıral balıkçı, Erdem, Özkan, Selim, deplasman katılımcımız Aylin ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim. Herşeyden öte çok keyifli bir organizasyondu.

Resimleri göremeyen arkadaşlara sözüm izmarit acemisi olan benim sepetimde dahi 6 izmarit vardı ve hala derin dondurucuda bekliyorlar, arzu edene bizzat balıkların kendisini dahi gönderebilirim.

Cumartesi gecesi Doruk çok huysuzluk yaptı, ne uyudu ne bizi uyuttuğu için yalnız gelmek durumunda kaldım. Organizasyon hazırlık aşamasındaki yer karmaşası sonunda otobüs durağının sağına ve soluna dağılmış bir durumdaydık ve ancak 9 da diğer arkadaşlara katılabildim ve başarısız çapari denemeleri sonrasında Mustafa'nın kovasında ki izmariti görünce arkadaşlarla kısa bir merhabalaşmanın ardından balık tutma azmim kontrolü ele geçirdi ve başlam ne var ne yok tüm malzememi ortaya dökmeye. Bir taraftan 2 olta izmarite, diğer taraftan çapariye devam. Kolaymı kaç gündür hazırlık yapıyoruz, özel çapariler seçilmiş, nafile istavrit yok. İtiraf etmeliyimki hırs yaptığımın farkına çok geç vardım. Tecrübeli arkadaşlarımızın özenle hazırladığı öğle yemeği beni kendime getirdi, Erdemin de tavsiyesi ile tek oltaya düşürerek kısmetimizdeki izmaritleri aldık. Tüm arkadaşlara yardımları, paylaşımları ve dostlukları için teşekkürler.

10. mhakanbasar

mhakanbasar Mustafa Hakan BAŞAR

Favori Kamış:
    SHIMANO VENGEANCE SPIN 2,10
    Favori Makine:
    Spro Red Arc Tuff Bady
    En İyi Avı:
    turna 102 cm 8,5 kg
    Şennur hanım nazik davetiniz için teşekkürler,lüfer zamanı için ajandama bir istanbul organizasyonu zaten daha önceden kayıt etmiştim.Eğer bir aksilik çıkmazda ekibimle birlikte eylül-ekim ayları arasında her hangi bir tarihte orda sizlerle beraber av yapmak isteriz.saygılarımla.........

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.