Avlak Yolunda Suprize Bak

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında Huseyin Alp Arslan tarafından paylaşıldı.

1. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.
    Saygı ile eğiliyorum Hüseyin kardeşim.İnan gözlerim yaşardı.Duygu yüklü bir anı olmuş.

2. Gerçekten öyle bir yazmışsınız ki sanki tv de izliyor gibi gözümde canlandı olaylar:) Kesinlikle çok yerinde ve örnek bir davranış:)
    Umarım doğa ana bu takdire şayan davranışınızın ödülünü bir sonraki avda verir:)

3. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Inceliginiz icin cok tesekkurler Erhan Bey.Sizin tecrubeli bir tatli su avcisi oldugunuzu biliyorum. Bizleri bilgilerinizden faydalandirirsaniz sanirim site
    acisindan buyuk mutluluk ve deneyim olacak. Bunun yaninda butun uyelere gostermis oldugunuz iyi niyet ve degerli yorumlar gercekten goz kamastirici.
    Desteginiz icin tekrardan cok tesekkur ederim.

Insaallah hepimize verir Erdal. Teknoloji gelisiyor. Yakinda zaten hepimiz naklen yayina geceriz. Daha bir tatli olur, belgeseler ceker ,herkese guzel ornekler birakiriz. Benim ne kadar geveze oldugumu da yazilardan cikaramadiysaniz, bu vasitayla gormus olursunuz.Tekrardan tesekkur ederim. Simdilik kal saglicakla degerli dostum.

4. Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Bizim gibiler herseyi kurtarirda kendi hayatini kurtaramaz Namik, unut onu sen.:D

5. gelibolu erhan

gelibolu erhan

Favori Kamış:
    olta zipkin
    En İyi Avı:
    levrek kofana
    onun adina sevindim

Sizler de ordakiler de baliklar da ayri seyleri paylasiyorsunuz ..
    derin su baliklari iyi av verse gerek

6. simendifer

simendifer Sennur

Hüseyin abi, o kadar güzel anlatmışsın ki, sonuna geldiğimde bittiğine inanamadım. Uzun bir yazı ama hemencik bitiverdi. Çok güzel, belgesel tadında ve sürükleyici bir yazı olmuş. Yaşattığı duyguyu ise tarif edemem, zaten okuyan hemen herkes aynı şeyi hissettiğinden ifade etmeye de gerek yok sanırım. Ne kadar enteresan değil mi ? Belki de bir balığın canını almaya gidiyordun ama dünyaya yeni merhaba demiş başka bir canlının hayatını kurtarıp geri döndün. Bir dakika sonra ne olacağını kestirememek böyle bir şey işte. Sanırım Allah size değil de, bu küçük ana kuzusuna kısmet olsun diye öyle güzel ve elverişli bir günü size bahşetti. :) Bu da kuzucuğun kısmeti olsun varsın... Eline emeğine sağlık Hüseyin abi, harika anlatımın için teşekkürler...

7. araştırıcı

araştırıcı Levent Bekir

En İyi Avı:
    akya
    Hüseyin Bey "GERÇEKTEN BÜYÜK BALIKÇI VE ÖNCÜSÜNÜZ" Umarım yeni avcılara ve tüm arkadaşlara hoş ve unutulmaz bir anı olmuştur... Ben çok etkilendim...
    Teşekkür ederim...

8. Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Erhan Bey burda ki ayriliktan kastinizi anlamadim. :confused: Vallahi derin su,
    sig su...Hic farketmez ... Balik cok. Ve cok kaliteli... Degerli yorumlarinizi okuyor ve buyuk zevk aliyorum.Gorusmek dilegiyle, kendinize iyi bakin.

Sennur Cok tesekkur ederim. Insaallah daha da guzel paylasimlarda bulusuruz.
    Sana katiliyorum. Her rastlantida bir hikmet ve ogrenelecek cok sey vardir. Hayat yolunun sadece bizim irademizle yurunmedigini, ancak temiz kalbin o iradeye gercekten yardimci olduguna inaniyorum. Bazen yasadiklarimizda
    kurtarici rolune soyunsakta , kurtardiklarimiz aslinda kurtulusumuz olabilir.
    Bunun hazzini kesfedip, yep yeni bakis acilariyla insanlar hic bilmedikleri
    yasam kapilarini ve kendilerini tekrardan var edebilir. Bu fok her seye ragmen
    hayatta mucizeninde oldugunu ogretti bana. En guc durumlarda bir elin
    uzana bilecegini, hic tahmin etmediginiz karsiliksiz bir yardimin var olabilecegini
    gordum. Cunku ordaydim olmasi gerektigi anda ordaydim. (ki hayatimda bu ilk degildir) Bu bana sunu soyluyor. Ben veya baska biri acz icindeyken umudu kaybetmeye gerek yok. Hic bilmedigin bir yerden, hic bilmedigin bir kimse veya canlidan, hic beklemedigin bir yardimi gorebilirsin. Bu secimi yapmakla bu secimin yapilabilecegini gordum. Herkesin bunu yapabilecegini gordum.Bu dusunce bana gelecege daha guvenli bakmama sebeb oluyor. Cunku birakin beni yarin evladim o kuzunun yerinde hayatta kalabilir. Hic beklemedigi bir
    guclu el onu korumak yonunde secimini kullanabilir.Umarim anlata biliyorumdur.
    Kal saglicakla, ovgulerinizi almak bana gurur verdi.

Ahh Levent dostum ahh. Her zaman o kadar naziksin ki. Estagfurullah demek zorunda birakiyorsun beni. :eek: Her zaman soylerim. Buyuk balikci diye birsey yok. Buyuk balik ve doga aski diye bir sey var. Bu noktada hepimiz o kadar buyuguz ki. Onculugum, balikciligim sen var dedigin icin var oluyor. Senin o yuksek yuregin ve nezaketin olmasaydi, boyle bir sifati kim bicerdi ki bana.
    Beni boylesi degerli sifatlarda var ettigin icin sana cok cok tesekkur ederim.
    Sevgiyle, colugunla cocugunla, mutluluk icinde kal dostum...Gorusmek dilegiyle..

9. hakan28

hakan28 hakan

Favori Kamış:
    kamışlar, el oltaları
    En İyi Avı:
    Levrek, çipura
    Harika

Hüseyin alp kardeşim. O 90 gün hesabından sonra ben senden iyi bir trofe balık hikayesi umuyordum ama bu ondan da büyük. Dünyada yaşayan ender kahramanlardan birisi olmuşsun o gün. Balık avlayamamana üzüldüm diyeceğim ama ne yazık ki üzülmedim, seninde üzüldüğünü sanmıyorum. Herkese nasip olmayacak bi anı olarak torunlara anlatılmayı (Fotolarıda gösterirsin artık) bekleyen benzersiz bi gün olmuş. Paylaşımın için tekrar teşekkürler...

10. balıkadam

balıkadam ibrahim

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    1 kiloluk aynalı sazan ve 1 kg 900 gr lık alabalık
    teşekkürler

o içten yazılmış yazıyı okuyupta teşekkür etmemek olmazdı.

iyiki siz varsınız iyiki o yavrucak size rastlamış emeğiniz için sonsuz TEŞEKKÜRLER

11. idris

idris

Favori Kamış:
    DİP OLTASI VE RANT
    En İyi Avı:
    SAZAN 2,250kg
    Allah Sizlerden Ve Sizin Gibi Yüreği Aydinlik Insanlardan Dünyayi Mahrum Birakmasin... Dünya Insan Kitliğina Doğru Gidiyorken...selam Ve Dua Ile.

12. Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Hakan kardesim degerli ovguleriniz icin ben tesekkur ederim. Gercekten balik tutamadigima su kadarcik uzulmedim. Yasadigim olay ve o kuzucugun tatliligi bana buyuk bir haz verdi. Sira disi bir gundu.Burda balik tutarken bazen yanimizda balinalar dalar cikar. Gannet (sumsuk) kuslarinin yuzlercesi gokten mermi gibi teknenizin hertarafindan suya dalar. Manzara o kadar insani kendinden gecirirki duygulanir aglarsiniz, "bu ne guzellik" diye. Bunlarla birlikte olmayi birakin, suyun o yosun sinmis iyod kokusu bile benim basimi dondurmeye, 'bu gun yasadim' dememe yeter. Bosuna yazmadim alta, "balikci baliga gitmez, ait oldugu yere geri doner" diye. Bizi birlestiren de zaten bu duyguyu hepimizin kesfetmis olmamizdir. Balik yakalamak bahanesidir isin.
    Butun incelik dolu sozleriniz icin tekrar tesekkur ederim. Saglicakla kalin.

Nezaketiniz icin cok tesekkur ederim Ibrahim kardesim. Insaallah sizlere daha begeneceginiz calismalari Allah(CC) nasip ederde paylasirim. Kendinize iyi bakin, kalin saglicakla...

Allah (CC) bizleri de sizin gibi gonlu buyuk insanlardan eksik etmesin Idris'cigim.
    Incelik dolu dualariniz icin tesekkur eder, Rabbimden sizin icin de aynisini yakaririm. Allah(CC)'a emanet olunuz.

13. babacakka

babacakka Murat Turan

Favori Kamış:
    OLTA,ZIPKIN
    En İyi Avı:
    YAYIN 12 kg,LEVREK (DENİZ)2-3 kg
    Hüseyin abi, seni gerçekten kıskanıyorum. İnanır mısın bu dünyada en cok görmek istediğim yerde yasıyorsun.Bu güzel paylaşımından dolayıda teşekkürler, bu arada benim oğlumun ve babamın adıda hüseyin, oğlum da inşallah senin gibi bir avcı olur. Rastgele Abi..

14. promap

promap

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Balina yemdi...
    Bu duyarlı davranışla ALKIŞI hakediyorsunuz...

Sevgi ve Saygılarımla...

15. mehmetozbodur

mehmetozbodur mehmet

Favori Kamış:
    olta, bot
    En İyi Avı:
    700gr çupra. 1 kg levrek
    hüseyin abicim çok şanslısınız ki etrafınızda böyle güzelliklere şahitlik ediyorsun. ve etrafındakilerde çok şanslı ki senin gibi güzel bir insaa sahipler...

paylaşım için teşekkürler....

16. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Deniz turnası 70 cm 900 gr.
    Gerçek bir amatör ruhun, ne anlama geldiğini bize öğretiyorsunuz her yazınızda. Örnek alınacak ender insanlardan birisiniz ve bence en iyi trofeniz bu kişiliğiniz .Tebrik etmemek elde değil çocuklarımız adına, geleceğimiz adına teşekkür ederiz.

Son düzenleme: 3 Temmuz 2007
  17. lustral

lustral osman karatepe

Favori Kamış:
    klasik 3'lü takım
    En İyi Avı:
    sazan 7.250gr
    hüseyin abi süper bi anı olmuş tebrik ederim inşallah bi zaman gelir ve bizlerde oradaki insanlar gibi duyarlı oluruz

18. oltam_ve_ben_2

oltam_ve_ben_2

Favori Kamış:
    El Oltası
    En İyi Avı:
    22kg aynalı sazan
    Abi Helal Olsun Ya..Ne Diyeyim...İnsanlık Dedikleri BU Olmalı;)

19. MESUT_GULAN

MESUT_GULAN mesut

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    çuvalla MAVRAKİ
    merhabalar hüseyin bey

belki avlanamadız ama güzelbir konunun üstüne gelmişsiniz kendi adıma biz avcılara ,balıkcılara doga severlere ve bu gibi olaylara duyarsız kalanlara güzel bir davranış örnegi bu yazınızı sagdece site üyelerimiz okumuyor misafirlerimizde okuyorlar umarım bizlerde bu gibi konulara daha önem veririz teşekürler:)

20. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    O fok ne kadar şanslıymışki senin gibi doğayı seven ve saygı duyan bir çevreci birine rastgelmiş paylaşımın için teşekkürler.