Bayraklı,Karşıyaka,Gümüldür Raporu

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında siyahca tarafından paylaşıldı.

1. simendifer

simendifer Sennur

En son hayal kurduğumuzda Kapulukaya ile ilgili KKGM değişikliğe gitmişti yanılmıyorsam değil mi ? Başka sitelerden arkadaşlar da bu hayali kurmuştu hatta... ;) Ha bir de 5200 küsur ağaç diktiğimizi de hayal etmiştik sanırım :confused: Yahu çok mu hayal kuruyoruz ne ? :)

2. süpersonik

süpersonik

Favori Kamış:
    rapa.maymuncuk.kamış.olta takımı
    En İyi Avı:
    levrek.3 kg
    kardeş burası istanbul değil.izmir dışlamış biryerdir bizim bakanların umrunda değil burası. eğer izmire değer verselerdi burası cennet olurdu neden izmire yatırım yapmıyorlar neden gediz nehrini temizlemiyorlar .gediz nehri nerden geliyor. izmirin şansı yok bu gediz nehri tamda buraya akıyor .isterdimki istanbula aksaydı .şimdiye kadar temizlerlerdi. bu bakan contileri

3. Sennur yorma be anam kendi ve hayal de kurma:mad:
    Hadi derlerya uzaktan davulun sesi hoş gelir diye. İşte o hesap, sen ben birşeyler yapacağız. Birileride çıkacak bunuda yapsınlar da görelim der. Ama iş icraata geldimi kimse yok. Laf çok...
    Ya biz ne için burda uğraşıp duruyoruz.
    2007 yılında balık bulabiliyorsak, 2057-2107 de de balık olsun tabiaat olsun yaşanacak çevre olsun diyoruz. Eee bunun içinde birlik olsun diyoruz hep beraber olalım geleceğimize hep beraber sahip çıkalım diyoruz.
    Bir elin nesi var, iki elin sesi var arkadaşlar.

4. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Peki, bu durumda çözüm, bizler de seninle birlik olup Tuzla' ya bu hizmeti götürmeyen yetkili birimlere saldırı düzenlemek mi olacak :confused: Bizlere olan kızgınlığını anlayabilmiş değilim :)

5. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Bölünerek çoğalıyoruz daha ne olsun :D:D:D

6. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Dur Ersin İstanbul' un pisliği kendine yetip de artıyor, uzaktan davulun sesi kulağa hoş geliyor ;):) Aman gözünü seveyim kardeşim :D

7. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Yanılıyorsun :D Üye sayısı daha da fazla orantılarsan eğer :D Var var onlara da ihtiyaç var yoksa burası çökecek :D:D

8. Ne o deprem mi oldu ki. Kaç şiddetinde :D :D

Yada mütahhit malzemeden mi çalmış :D :D

9. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Hayır müteahhidler sağlam çıkmamış :D:D

10. süpersonik

süpersonik

Favori Kamış:
    rapa.maymuncuk.kamış.olta takımı
    En İyi Avı:
    levrek.3 kg
    benim kastım .kimseye saldırmak değil.ben mecburen yaptım o olayı .yani dinsizin hakından imansız gelir . bu sözlerim sizin için değil benim daha önce çalıştığım bir şirketti. herneyse bu yetkililer tuzlanın kirli olduğunu biliyorlar .gedizin kirli olduğunu biliyorlar. yani bunun için bir çalışma yapmıyorlar.ben halen izmirde bazı yerlerde halen denize pis su sanayi atıkları akıtılıyor üçkuyulardaki askerye halen kendi pis su akıntılarını denize akıtıyor .kimsede birşey söylemiyor .

11. blackangel76

blackangel76

Favori Kamış:
    ŞEKSPİR KAMIŞ VE MAKİNE VE HERTÜR BALIK AVI MALZEMELERİ
    En İyi Avı:
    4.60 KG KALAMAR MORDOĞAN
    tüm arkadaşlarıma selam

Arkadaşlar Bir Süredir Işlerim Dolayisi Ile Katilamiyordum
    Bu Fesile Ile Her Keze Tekrardan Selam

Değerleri Arkadaşimizin Avlandiği Noktalari Bende Bilmekteyim
    Ve Bu Yasak Konusu Ile Ilgili Olarak Cevre Koruma Müdürlüğü
    çeşitli Açiklamalarda Bulun Du Körfezde Yapilan Temizlik çalişmalarina Rağmen Halan Daha Metal Ve Kurşun Yoğunluğu Nedeni
    Ile Denize Girilmesinin Yasak Olduğu Ayrica Da Balik Tutulmasi Ve
    Bu Baliklarin Tüketilmesinin Insan Sağliği Açisindan Tehlike Arz Ettiğini Belirtmişti

Ancak Hafta Sonlari özlellikle Olmakla Beraber Ailemle Beraber
    Kordon Ve Karşiyaka Sahil Güzergahinda Dolaştiğimizda(siz Değerli
    Arkadaşlarimda şahit Olmuştur;)balik Avlayanlarin Neredeyse
    Iğne Atsaniz Yere Düşmücek Bir şekilde Olduğunu Görmüşsüzünüzdür

Arkadaşima Bazi Yönlerden Hak Vermemek Mümkün Değilbir Hafta Sonu Stres Atmak Amaci Ile Bir Iki Olta Atmak Yakalanan Baliğin Geri Birakilmasi Bile Bir Başka Haz Verir Insana

Rahmetli Belediye Başkanimiz Sayin Piriştina Körfez Temizliği Ile Ilgili Başlatmiş Olduğu Caba Ne Yazikki Kendisinin Vafati Ile Rafa Kalkmiştir

Bu Neden Körfez Eski Günlerine Dönmeye Yüz Tutmuştur Rahmetli
    Piriştina Akşamlari Kordona Iner Balik Tutuanlarin (bunlarin Arasinda Ozamanlar Bende Vardim Tutuğumuz Baliklarin Körfezin Tam Temizlenmemesi Nedeni Ile Yenmemesi Için Yasaklarin Yani Sira
    Körfezin Yeni Cehresini Halka Aşilamak Ve Insanlari Kahve Benzeri Alişkanliklaradan Uzaklaştirmak Için özendirmek Amaci Ile Satin Alirdi Ve Balik Avlayanlari Belediyenin Teknesi Ne Alir Ve Beraber Baliğa Götürürdü
    Belki Aranizda Buna şahit Olanlar Vardir

Biraz Uzun Oldu Ama Kisacasi Ilk önce Tabela Ile Yasaklarda önce Bizler Konuya Hakim Olmali Ve Sürküler Ve Kisa Mesajlarla Cevremizdekiler Bilinçlendirmeliyiz