Bunun balıkçılıkla ilgisi var mı ?

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında reha81 tarafından paylaşıldı.

1. lovermann

lovermann mustafa

tamamen katılıyorum sana benim söylemek istediğim şeylerin çoğunu sen söylemişsin zaten.teşekkür ederim öncelikle.lafı uzatmayım söylemek istediğim şu sözde duyarlı (bazı) vatandaşlarımız hiç beslenmiyormuş besin ihtiyacı duymuyormuş yada beslendikleri besinler önceden canlı değillermiş gibi yorumlar yazmışlar(bazıları).böyle yorumları görünce biraz üzüldüm.sonuçta insanız bireyiz düşünen bir varlığız.kimse kimseye düşüncelerini dayatma hakkına sahip değildir.

2. lovermann

lovermann mustafa

ha bide şöyle yorumlar var yok ben sportif avcıyım yok ben canlıyı öldürüp yemem vs.arkadaş nasıl avcıysan avcısın paran vardır yoktur bilmem,balık tutmayı seversin,bugün balık tutmaya gidiyim akşamada balık yiyim bu vesileyle dersin.limit üstü balığı alırsın bu balık bana yeter dersin.dahada balık tutarsan salarsın.yok ben balık yemem aç karınlarını doyursunlar tutupta yiyenler ,ben kıyamam onlara sadece tutarım dersen sana şunu derim, o kadar delikanlıysan tuttuğun her balık için kancayı herhangi bir yerine batırda görelim delikanlılığıda hassaslığıda.

3. lovermann

lovermann mustafa

tamamen katılıyorum sana benim söylemek istediğim şeylerin çoğunu sen söylemişsin zaten.teşekkür ederim öncelikle.lafı uzatmayım söylemek istediğim şu sözde duyarlı (bazı) vatandaşlarımız hiç beslenmiyormuş besin ihtiyacı duymuyormuş yada beslendikleri besinler önceden canlı değillermiş gibi yorumlar yazmışlar(bazıları).böyle yorumları görünce biraz üzüldüm.sonuçta insanız bireyiz düşünen bir varlığız.kimse kimseye düşüncelerini dayatma hakkına sahip değildir.