Sazan Kamışları

Konu, 'Kamışlar' kısmında Cgrtn tarafından paylaşıldı.

1. Balikci34

Balikci34 selim

Favori Kamış:
    Sportex,Shimano
    Favori Makine:
    Shimano,Daiwa,Dam,Abu
    En İyi Avı:
    Turna
    Hakikatten zor işi balıklcıların Türkiyede,malzeme bakımından,işte benim stoklarım bu yüzden,bende dönünce her istediğimi bulamamktan korkuyorum...

2. furunotr

furunotr Haluk

Cevat Ergin getiriyor aslında önsipariş ile... Ama tanımadığım bir ürünü görmeden ve incelemeden almak istemem... Net üzerinde veya katalok üzerindeki değerler bir yere kadar anlam ifade ediyor benim için... Sonuçta farklı durumlarla karşılaşabiliyoruz... Ancak ürünü görüp; elimize alıp şöyle bir tarttığımız zaman kesin olmasa bile büyük oranda bizim işimize yarayıp yaramayacağını anlıyabiliyoruz...

Ama mesela böyle dünyada isim yapmış firmaların ürünlerinin bulunmaması; bulunanın da sahipsiz olması; parça; servis sorunları bizim ülkemize has bir durum sanırım...

Konu buraya gelmişken tam başarılı tek firma biliyoruz... Getirdiği markalara imaj yapıp piyasada tanınmasını ve sevilmesini sağlayan; aynı zamanda gerek yedekparça; gerek verdiği servisle satış sonrası da ciddi destek olan tek firma... İsmini yazmaya bile gerek görmüyorum; anlamayan kalmamıştır...

Ayrıca eğer bu firma olmasa idi piyasada bugün bu fiyatlara ürün bulmamız da pek mümkün değildi...

Yazacak çok şey var ama....:(