SHIMANO Super Aero Technium BX-H kamışım en uç boğumundan kırıldı

Konu, 'Kamışlar' kısmında nacibaba tarafından paylaşıldı.

1. nacibaba

nacibaba Naci AL

Favori Kamış:
    okuma salina parçalı,4,20 200 gr.savant 4,20 250 gr.SHIMANO SUPER AERO TECHNIUM 425 BX-H 3 PARÇA
    Favori Makine:
    ryobi applause 8000
    En İyi Avı:
    levrek 2,800gr
    Bu konu sizin abarttığınız kadar deyil ve ben sadece olanaklar dahilinde olduğu kadarına teşekkür ettim,ve ben saygı çerçevesi içinde yazdım sizde bu yazılanları,yazanları klavye siyasetçisi olarak nitelendirdiniz bu da sizin anlayış çerçeveniz.

2. furunotr

furunotr Haluk

Ne demişler... Büyük lokma yut; büyük konuşma...!!!

Onun içindir ki kesinlikle bilmediğin olaylar hakkında iddiaya girme bence; olur da yanılırsın falan; sonra senin o bet sesini dinleyemem sabaha kadar...:D

Kantarın topuzu falan zaten kaçmış kaçacağı yere...

3. furunotr

furunotr Haluk

Hemen bakıyorum...

4. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Ayıplı, adi mal yüzünden doğan hasarı karşılayıp, birde üstüne üstlük mutlu, mesut oluyor, minnet duyuyorsa, gelsin ben onun kamışlarını 7 parçaya kırıp, makinelerinin dişlilerini falan dağıtayımda, kefyten zevketen dört köşe olmuş hale gelsin bari o arkadaş. Kim kazıklanmak ve yolunmaktan mutlu ve mesut olur ki?

Hala ezbere ve kötü diyorsun ki, bunu diyeceğini de zaten biliyorduk. Aynı model kamış, aynı yerde aynı şekilde el kadar balığı çıkarırken bilmem kaç tanesi kırılıyor. Sen çıkıp bu mala iyi, bu olaya mutlu edici vaka, bu ayıptan ötürü birde tüketiciye fatura çıkarılmasına minnet duyulası çaba diyorsan, daha ne denebilir ki?

Dur şimdi yoldan geldim tevfik abi, senin de başın kalabalıkmış, dinlenince sayarım sana daha başka şeyler, hakkımı mahfuz tut.

5. korayandroid

korayandroid Koray

Üst segment diye şişirileni alıp elimde kırılınca üst olmadığını anlayacağım.
    Yediğim kazık yetmiyormuş gibi üstüne para verince mutlu olacağım.
    Birde başkalarının ki de kırılınca araştırıcı kimliğe bürünüp derdimi anlatacağım.
    Üstüne üstük tevfik abimiz gelecek faturayıda ödemeyecek :laughing:
    Onun üstüne birde mutlu olduğumu ifade edecek.
    Tevfik abi bu yöntemle mutlu olduğu için hepimizin de öyle mutlu olacağını zannedip bize yine bunları tavsiye edecek.
    Abicim be alttan üstten dağıldı ortalık :D
    Varmı başka tavsiyen ?? :laughing: :laughing: :laughing:
    Daha balık tutmaya gideceğdik :D
    Dur bir vitrin bulayımda da bakayım sonra geleyim abi görüşmek üzere.