turna avı sazlıbosna ve ben

Konu, 'İç sularımızdan (Tatlısu) Güncel Av Raporları' kısmında DR_BLOoD tarafından paylaşıldı.

1. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    ayhan maşallah turna iyi ellerine sağlık

2. doğasever

doğasever

DR BLOod harika bi av olmuş,bu balık sendeki tutkuyu tazelemiştir eminim :).birde tuttuğun göl,nereye bağlı ,hangi ilde,ulaşımı zor mu ?sevgiler

3. myigit

myigit

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    Alabalık 1kg
    5. mesaj hala imza ayarları yok doğasever. Akşam vakti ustalar dışarda galiba benden söylemesi bir aönce tanıt kendini

4. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    imza ayarlarını yapana kadar cevap yok demin kacırdım onun için cevabı sildim

5. myigit

myigit

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    Alabalık 1kg
    Ayhancığım son fotoğrafta hafif göbek çıkmış. Yarışmada puan kaybettirir haberin olsun :D :D :D :D

6. blade_40

blade_40

Tebrik ederim. Güzel balık

7. er_dem

er_dem

Favori Kamış:
    Olta
    tebrikler çok güzel bir balık bu pazar bende oraya gitmeyi düşünüyordum o balığı görünce kesin gidicem :D belki bizimde kısmetimizde vardır böyle bir balık

saygılar...

8. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Ayhan uzun zamandır özlemiştik turna haberlerini ): Sayende bu özlemi gidermiş olduk :) Hem de en iyi tarafından :)

9. blade_40

blade_40

Kardeş, yanlış anlamada, yeni gördüm. turnaya 7 kg demişsin. ama bu balık gelse gelse en fazla 4 - 4.5 kg gelir. Tartmadan mı kilosunu söyledin. Eğer tarttıysan bi daha tart istersen. senin terazi yanlış tartıyo galiba, Görünen köy glavuz istemez... Neyse o.

Cevap yazan arkadaşlar, göz var nizam var. Hepiniz profösör olmuşsunuz, ama 4- 4.5 kiloluk balığı 7 kg diye yiyorsunuz onu anlamadım.

Kırmadık kardeş umarım.

Son düzenleme: 5 Ekim 2006
  10. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Burada kimse profesör değil, tam aksi amatördür . Ama anladığım kadarıyla siz bir profesyonelsiniz .

11. blade_40

blade_40

Ben profosyenel değilim, bende kendi çapımda amatörüm ama, 4-4.5 kg. balıkla 7 kg. balığı ayıracak kendimce biraz tecrübem var.

12. blade_40

blade_40

Sayın abim haklısın, iyi niyet oruç bozmaz ama, bu kadarda insanlar kek yerine konulmaz.

13. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Amaç şu !!! Bu turna 40 cm üzeri mi ? Evet . Aralık-15 ve mart-31 tarihleri arasında mı tutulmuş? Hayır . Adet 10 tanenin üzerinde mi ? Değil. E bırakın artık kilosunu,gramını lütfen !! Ayhan arkadaşımı kendim gibi görüyor ve söylediklerinin doğru olduğunu düşünmek istiyorum .

14. Arkadaşımız şuanda online değil..300 gr 500 gr fazla gelmiş az gelmiş keşke kendisine sorsaydın özelden..
    burada birilerini rencide etmeye kimseninde hakkı yok arkadaşım..
    Keşke iki dakika düşünüpte alt foruma yazsaydın..

15. blade_40

blade_40

Eyvallah sayın abim. Turnacılarla tanışmak bende isterim. Ben işyerinden akşam 7 de çıkıyorum. İnternet kafeden yazıyorum. Turnacılar akşam olmuyormu?

16. blade_40

blade_40

Arkadaşım, benim kimseyi rencide etmek gibi bir niyetim yok. Ben bu siteye yeni girdim. Ama bu balığı 7 kg görünce şaşırdım. ve tepkimi göstermek istedim. Eğer kırdıysam özür dilerim.
    Birde alt forum olayını anlayamadım. Açıklarsan sevinirim.

17. Forum başlık,altıda cevap kısmından girdiğin bölüm..
    eleştirilerinide kek mek gibi tabirlerle değilde farklı bir şekilde dile getirseydin daha şık olurdu..

18. remorg

remorg Tuncer

Ayhan tebrikler.
    Eline koluna sağlık.
    İyi avlar

19. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Zaten tepkim verilen tepkinin şekline Namık .Yoksa ben, bu balığın gramı şu veya bu diye tepki vermedim. Bıktım gereksiz gerginliklerden .

20. oaydinc

oaydinc

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Levrek 1,5 kilo
    Osman kusura bakma ama bu turnanin kilosunu fotoğrafa bakarak nasil anladin...ben anlayamadim. Açıklarsan sevinirim.. Takdir edeceğine ağır bir şekilde eleştiriyorsun..