Zor Bir Gün....

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında Avciperdeci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bandırmalı

Bandırmalı mustafa

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    karagöz (1,500gr)Kırlangıç (2kg) Minekop(3kg) Levrek (2kg)
    serdar tebrikler gene harikalar yaratmışşınız:) balık sevdası yokmu her türlü riski göze aldırıyor adama ;) şansınız bol rivarınız dolu olsun:)

2. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Burak kardeşim sağolasın. Aslında sadece Poseidon a güvenerek bir risk aldık. İyi dileklerin için teşekkürler kardeşim.:)

Teşekkürler Murat abi, uyarılarınızı dikkate alacağım, sağolun.

Çok teşekkürler abi. Size de afiyet olsun. Tadından ziyade yakalandıktan itibaren tekneye alıncaya kadar olan mücadelesi bir harika.

Çok teşekkürler, sizlere daha irileri ve iyileri nasip olsun.

Aşk abi aşk:D
    Çok teşekkürler, kimsenin livarı boş kalmasın;):D

3. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Aşmışsınız serdar kardeşim artık.TEbrikten öte yazıları hak ediyor bu av.Allah bozmasın.

4. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Serdar kızayım mı :mad: Tebrik mi edeyim :confused: Sen ve ekibin avları zaten hiç boş kalmıyor, maşallahınız var ama böyle bir havada da bu riske girilir mi ? Allah' tan sağ salim dönmüşsünüz. Poseidona güvenebilirsin belki de, adı üstünde " hava tahmini " yapıyorlar. Neyse hadi burnundan getirmeyeyim:p Evde annen ve eşin, burada ben, bıktırmayalım seni ;) Ama sen ve ekip balıkçı, artık bunu herkes biliyor ;):)

5. hakan28

hakan28 hakan

Favori Kamış:
    kamışlar, el oltaları
    En İyi Avı:
    Levrek, çipura
    Sevgili serdar. Hava ne olursa olsun yine balıktasın. Seni tebrik etmemek elde değil. Seni ve seninle beraber avda olan arkadaşlarımızı tek tek tebrik ediyorum. Tabii kaptanıda ayrıca tebrik etmek lazım. O havada denize açılmak ayrı bir cesaret. Resimlerden anlaşıldığı üzre bayağı bereketli bir av olmuş, livarlarınıza bereket. Tekrar kutluyorum.

6. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası

Teşekkürler Barış abi.

Abla çok sağolasın teşekkür ederim. Evde zaten yeterince fırça yedim. Bu hafta cezalıyım gidemeyeceğim. Haftaya inşallah güzel bir raporla dönmek nasip olur avdan

7. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Abi kaptanda aşmıştı kendini. Sağolsun hiç kırmadı yine beni. Malum her pazar balığa çıkınca adamla bir hayli samimi olduk. Bu arada Ali45 i sorup durdu Sebo abi :D:D:D:D

8. simendifer

simendifer Sennur

1 - Şirin'e derhal şikayet edilecek, fırtınalı havada ava gidildiği için.
    2 - İkizlere büyüyünce şikayet edilecek, sizi bırakıp ava gidiyordu diye.
    3 - Bağ-kur'a şikayet edilecek, dükkanda durmuyor her dakka avda diye. :D
    4 - KKGM'ye şikayet edilecek, lambuka yasağını kaldırdınız ama bu arkadaş lambuka neslini tüketiyor diye. :D

Bunlardan sonra bir daha tutamazsın sanırım. :p Tebrikler Serdar, yine döktürmüşsün. Sen iyi alıştın bu lambuka işine. :) Daha da iyilerini tutarsın inşallah, bereketli avlar, rast gelsin. :)

9. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Sağolasın kardeşim. Daha iyileri Tüm Site Üyelerimizin Livarlarında Olsun İnşallah

10. silentfisher

silentfisher emre

Favori Kamış:
    lineaffe 390 spirit surf kamış
    Favori Makine:
    alba star kk 60, okuma avenger 45 lik
    En İyi Avı:
    kasna 700 gr, irice zargana,istavrit kovayla vs vs
    hmmm.teknede bulunan kanlar cinayetin yeni işlendiğini gösteriyor.muhtemelen kurban boğazı kesilerek yada kafasına darp şeklinde öldürülmüş.katilin kurbanın yanında unuttuğu takım çantası muhtemel suç aleti olabilir.bu da kafasına vurularak öldürüldüğünü gösteriyor.:D :D :D

11. carpe

carpe

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    3.7kg levrek 8kg sazan
    Serdar kardesim degil 6-8 ,katrina kasırgası olsa benim tanıdıgım Serdar av icin onca motıve olmusken geri donmez..;)

O gun seni telefonla aradıgımda sesinin mayhos olmasından anlamalıydım teknenin salladıgını..

Herzamanki gibi yaptın yapacagını..

Seni ve ekipteki diger arkadasları cok cok tebrik ediyorum..

Allah en kötü avını boyle yapsın..

(Bu arada 15 gun sonraki ekip calısmalarına simdiden basla..Herkeze de soz verme bu sefer ben sıramı savmam ona gore..:D )

12. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Hayallerim, aşkım ve çipuram.
    Serdar ne diyeyim ki ben sana.
    Senin ve Namık'ın yüzünden tuttuğumuz canım çipuraları bile sizinkilerin yanında yemlik gibi kaldıkları için paylaşmaktan utanır olduk.:mad: :D

Sennur haklı, seni birkaç yere şikayet etmek ve bu lambuka soyuna yönelik düzenlediğin saldırıları durdurmak gerek, gerekmesine de seni fırtına bile durduramıyor, biz nasıl başa çıkacağız bilemiyorum :p

Sevgili kardeşim, çok güzel bir av çıkartmışsınız ama ya siz koydan çıktıktan sonra hava patlasaydı ve ya tekne alabora olsaydı... O zaman kıyıya bir sandalyeden daha fazla eksikle çıkardınız. Avların hep böyle bereketli olsun ama lütfen daha az riskli de olsun ;) :)

13. VONALI

VONALI

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    rus kefali 2,5 kilo
    lambukacı serdar kardeşim yine yapmışsın yapacağını.tebrik ederim.ahhhh ahhhh bizde tutabilecekmiyiz lambuka v.s...kısmetse olacak inşallah.seni tekrar tebrik eder başarılarının devamını dilerim kardeşim.ikizleri öp benim için.:)haa unutmadan mehmet söyledi birgün beraber gideceğiz diye ama müsait olduğunda seninle gelmek isteriz.kısmetse tabii...kendine iyi bak.:)

14. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Çpk teşekkürler kardeşim;)

Diren'im kardeşim.
    Çok teşekkür ederim. Ama bu şikayet konusunu unutalım gitsin kardeşim, (bak daha çipuraya gideceğiz) Yani unutsak daha iyi olmaz mı :D
    Hava nın patlamayacağına cidden inanıyordum. Yanılmadığım içinde mutluyum. Yanılsaydım sanırım düşünecek vaktim kalmamış olacaktı:D

Ersin'im çok sağolasın kardeşim. Sizin de benden geri kalır yanınız yok maşallah. Ne denizde ki dalga ne de havanın bozuk olması durduramadı bizi. İnşallah sizin oltalarınıza daha irileri takılır. Livarlarınız boş kalmasın....

15. akadam

akadam Haluk

Favori Kamış:
    2 iğneli Sarkıtma Olta ve hırsızlı Zoka
    En İyi Avı:
    hala denizde olduğu için bi şey söyleyemiyorum.
    tüm ekibe tebrikler...

16. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Teşekkürler Haluk abi.

17. tommasi

tommasi evrim ertik

Favori Kamış:
    olta,Yengeç
    En İyi Avı:
    Çipura 3.2kg
    bütün ekibi kutluyorum...süper bi iş becermişsiniz o havada balığa gitmek gerçekten yürek ister...Bu balık aşkı gerçekten başka hiç bişeye benzemio...
    Lambukadan ziyade çipuralar ve mercanlar çok güzel....Lambukanın bu tipindenmidir nedir alışamadım :) Ama çok güzel mücadele verdiğini biliyorum...Serdar abi büyük ihtimalle bu balığın çekmesi güzel olduğu için avlıyo :)
    Etide lezzetsizmiş galiba ?

18. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası

Bir sen anladın beni kardeşim. O gün gelmedin ya iyi oldu aslında. Gelseydin seninde için dışına çıkacaktı:D
    Çipuralar gerçekten iyiydi Evrim. Ancak denizin kötü olması dalgaların yüksek olması avı zorlaştırdı. Elimizden bu kadarı gelebildi. İnşallah ileriki haftalarda seninde olduğun bir avı gerçekleştirmek ve bilgilerinden faydalanmak istiyorum. Avların bol nasipli ÇUVAL ların dolu olsun kardeşim;):D:D

19. tarcan

tarcan ...

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    Kefal 325 gram
    .

Çuvala ne koyacaksınız Serdar?

biz avlarımızı genelde küçük naylon torbaya koyuyoruz yetiyor :D

20. tommasi