marmarada yavru palamut başlıyor

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında sarızeybek tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.

Yalvarıyorum bana avlak yeri ver !!!!
    Sen önce kraçe tutmasını öğrende gel.
    Sana cevap veremeyeceğim oradaki batık 27 metrede istermisin koordınatlarını dun 2 kılometre yazıyordun bugun nehir su yolu vs yazmışsın sen şakamısın. su dere şeklindeymiş yenikapı neresi samatya neresi dun samatya dıye dıye yırtınıyordun şimdi yenıkapımı oldu. Sen ona boğazın nehri diyemezsin bol palavra o su yolunun nerde kesildiğini nerde ters aktığını sana söylemeyeceğim o öğrendiğin tek batıkta 27 lerde ounda yerını soyleyemem çunku sen sadece koskoca boş bir balonsun.

yap çaparini derken ben çapari kullanmam. hedefsiz balığada olta atmam. sen oranın dışında ancak mezgit tutarsın onuda soylemem.

Boğazın akıntısımı çok komık sen o yola kız kulesıne doğru bak çakarın dışından orta kanala doğru boş muhabetlerle işim yok. senınde bildiğin bi .. yok....

2. sarızeybek

sarızeybek ilker

Favori Kamış:
    -

sen gerçekten hastasın. hemde kronikleşmişin.zira senin buralardan haberinin olmaması gayet doğal ben sana batığımı tarif ettim. ukelalık yapma. sana adam gibi avlak yeri yazdım. sen gene sallama pozisyonlarına girmişin. ama söze bakarım sözmü diye .. birde adama bakarım adammı diye. ne halin varsa gör... ama senin 27 metrelik batığında çocuklar su topu oynuyor.. benim bahsettiğim yerde gerçek balıkçılar balık avlıyor.. sen sutopu oynamaya devam et. kandıra bildiğinide kandır..

3. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Herhalde Toriklerdir. Kofanalarda olabilir.ispendek 13,8 kg, Kırlangıçlar.vs.vs.
    uysada uymasada uydururuz.
    adamlık bu kadar ahkam kesmekle olsaydı tüm palavracılar adamım sıfatıyla ortalarda gezerdi. örnekleme yapmama gerek yoktur sanırım....

4. sarızeybek

sarızeybek ilker

Favori Kamış:
    -
    senin acilen tedaviye ihtiyacın var.

5. Aret

Aret Aret

En İyi Avı:
    Kalkan 4,5 kg. (Boğaz'da)
    Eeee nerde Yavru Palamut fotoğrafları ?

6. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:

Bunları yazan sen değilmisin ....
    kimin tedaviye ihtiyacı yokki. bay palavra kime ahkam keseceksen kes sana yazmam artık ben örnekleme yapmamıştım artık bu mesajımda yapıyorum siz önce kendinize bir bakın sonra mıllete şudur budur dıye anlatın.

Evet haklısın benım tedaviye ihtiyacım var. Çok hastayım hemde...

7. sarızeybek

sarızeybek ilker

Favori Kamış:
    -
    vallahada hastasın billahada hastasın...

8. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    evet Raif Tolga yine kızacak belki ama ne yapayım kusura bakma raif yazacam artık.

Çok hastayım ve 4 saat sonra balığa çıkıcam senınle uğraşacak halım yok. o yavru palamutlar varya o palamutlar. hani dediğin palamutlar varya......

işte öyle ......

9. sarızeybek

sarızeybek ilker

Favori Kamış:
    -

Son düzenleme: 12 Ekim 2011
  10. sarızeybek

sarızeybek ilker

Favori Kamış:
    -

kusura bakma senin gibi adileşemeyeceğim. çünkü sen terbiyesiz bir adamsın. balıkçı ismi sana hiç yakışmamış. sana o elbise bol gelmiş. ben sadece bilgimi ve bildiğimi tartışırım. ne karekterde olduğun belli oldu. git çoluk çocukları kandırmaya çaılış. olmayan bilginle. yada karşıma doğru konuşup çık. ettiğin küfürü mislinle sana iade ediyorum..

11. maligunel

maligunel mehmet ali

Söz gümüş ise sükût altındır

Abiler Affınıza sığınarak , Konunun fazla uzadığı kanaatindeyim . Bilgi ve tecrubelerimizi seviyeli şekilde birbirimizi kırmadan başka konular üzerinden paylaşarak devam edelim.

Saygılarımla

12. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Şu son mesajlardan acayip istifade ettik, bilmediklerimizi öğrendik.

Sağ olun, devam edin. :(

13. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Beni bilen bilirde seni hiç kimse bilmiyordu herkes tanıdı.....
    palavracı palamutçu .....

14. sarızeybek

sarızeybek ilker

Favori Kamış:
    -

senin gerçek yüzün ortaya çıktıya. o bana yeter...marmaranın hasta adamı

15. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Çıkan nedir arkadaşım sen sahtekarmısın yalancımısın. çift karaktermisin nesin. adamlık vasıflarından bahsedıyorsun gerçek yüz diyorsun hangi adamlık onu de bana

daha sözünü tutamadın o resimleri ortaya koyamadın Sözünü ortaya dökemeyene değişik kelimeler derler..

Söz verdin budur dedin hala ortada birşey yok. karakterli onurlu insanlar gibi sende budur bunlar diyip ortaya dökeceksin herkeste sana bravo diyecek ama yapamayacaksan da herkesin sana hoş gözle bakmalarını istemeyeceksin..

O durumdaki insanlarada başka kelimeler ile hitap ederler.

kısacası sözlerinin arkasında duramayanlar sözünü tutamayana müfteri derler bunu bilirim ben

sende varsa aksini söyle bizde bilelim

16. sarızeybek

sarızeybek ilker

Favori Kamış:
    -

hadi ordan üçkağıtçı seni.... bide balıkçı geçiniyorsun.ama o kalıba uymuyorsun. sen git gümüş balığı tut. bebeleri kandır.. ben balıkçıyım diye..

17. texaslı

texaslı emre bekler

Favori Kamış:
    Pelican Florence Kamış 100-250G Karbon Surf 420cm
    Favori Makine:
    Okuma Distance Surf Pro
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1600 gr
    güzel bir tartışma olurmuş seviyeli olsaymış... maşallah yaşlarınızla tartışma stilinizi bir türlü bağdaştıramadım abilerim.

18. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    ben diyeceğimi dedim dileyen alır dilemeyen gargara yapar yutar

19. ALİCO

ALİCO AliCo

Favori Kamış:
    D.A.M El oltası
    Favori Makine:
    0,33 beden FC
    En İyi Avı:
    Neden biliyormusun burda bu insana 2. 3.kişi çıkıpta benım dedıklerımı demıyor oda bundan nemalanıyorda ondan ötesi yok......

20. sarızeybek

sarızeybek ilker

Favori Kamış:
    -

sen daha çok yanlız kalırsın bu kafayla. ilk önce dürüst olacaksın. sonra tartışma yapacaksın. yada yalan dünyaya devam

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.