şile palamudu bunlar!!!

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında kaan tarafından paylaşıldı.

1. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    iyi iftarlar namık arkadaşım ben çıkıyorum?

2. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg, 2,5 kg Sazan, 1,4 kg Sazan
    Bak Kaan kardeşim konu bu değil konu devletin belirlemiş olduğu sirküler gerisi zaten ortad

3. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Şimdi bu yazdığım 3 maddeyi yasaklasalar. Balık eskisi gibi olmazmı.
    Şile olarak örnek veriyiyorum 1 sezonda bütün çaparicilerin tuttuğu balık sadece evt sadece 1 gırgırın tuttuğu balığın 5 te 1idir.

Sevgilerimle...[/QUOTE]

Bunları bilmiyordum, benimle paylaştığın için teşekkür ederim..

Sana sadece şunu anlatmaya çalışıyoruz. Onların yaptığı ne denli yanlışsa senin yaptığında o denli yanlış.

BENİM HATAM 60 BALIĞIN ONLARIN Kİ 60000 BALIĞIN ÖLÜMÜNE NEDEN OLUYOR DEMEK, SENİN HATAN OLMADIĞI ANLAMINA GELMİYOR.

Ancak sana canı gönülden teşekkür ederim. Burdaki bazı arkadaşlardan farklı olarak eleştirilere büyük olgunluk ve sabırla cevap veriyorsun. İşte bu noktada seni tebrik ediyorum. Terbiyeni bozmadın asla..

4. Kendimi savunacak bir şey görmüyorum ama,bazı arkadaşlar da ne acı gibi garip ve anlamsız şeyler yazmış,anlamış değilim..
    Herhafta tuttuğunuz 5 palamut tan yola çıkarsak(yada başka tür)
    Geçen sene benim aldığım ve bina komşularına dağıttığım adettende yüksek olacaktır..
    O, bir kere tutulmuştu zaten bende şaşırmıştım..Bu denizlere benden daha duyarlı davranan insanlarında çok az olduğunu düşünüyorum..
    Kaldıki ben bunları satmadım...
    Bir örneği verirken 2 dakika düşünelim öyle yazalım..
    Boyumuzdan büyük balık hiç tutmayalım..
    sevgiler..

5. kaan

kaan

Favori Kamış:
    Palamut çaparisi,fanyalı dip ağı,uzatma ağı,kaşık
    En İyi Avı:
    65 çift palamut

Bunları bilmiyordum, benimle paylaştığın için teşekkür ederim..

Sana sadece şunu anlatmaya çalışıyoruz. Onların yaptığı ne denli yanlışsa senin yaptığında o denli yanlış.

BENİM HATAM 60 BALIĞIN ONLARIN Kİ 60000 BALIĞIN ÖLÜMÜNE NEDEN OLUYOR DEMEK, SENİN HATAN OLMADIĞI ANLAMINA GELMİYOR.

Ancak sana canı gönülden teşekkür ederim. Burdaki bazı arkadaşlardan farklı olarak eleştirilere büyük olgunluk ve sabırla cevap veriyorsun. İşte bu noktada seni tebrik ediyorum. Terbiyeni bozmadın asla..[/QUOTE]

Esas ben size teşekkür ederim. Ben yaptığım %100 doğru demiyorum. ama benim yaptığım devede kulak ve bu iş böyle yapılıyor ben bunları açıklamak istedim Diğer arkadaşlarda kendi fikirlerini benimki ile tezat olan görüşlerini söylediler. Onlarada teşkkür ederim...
    Bir gün denizde 1 iğne ile palamut avlayan biri görürseniz işte o benim:D
    NAMIK ABİ DUY SESİMİ :D

6. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Esas ben size teşekkür ederim. Ben yaptığım %100 doğru demiyorum. ama benim yaptığım devede kulak ve bu iş böyle yapılıyor ben bunları açıklamak istedim Diğer arkadaşlarda kendi fikirlerini benimki ile tezat olan görüşlerini söylediler. Onlarada teşkkür ederim...
    Bir gün denizde 1 iğne ile palamut avlayan biri görürseniz işte o benim:D
    NAMIK ABİ DUY SESİMİ :D[/QUOTE]

:D Bak, seninle anlaşalım... sen sirküleri oku ve mantığını yakalamaya çalış.. Namık sana sirkülere uygun çapari takımı yollasın :D Kaç tane istersen. Takımın bozuldukça yenisini kullanırsın..;) :rolleyes:

7. kaan

kaan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    65 çift palamut
    palamudu tek iğne tutsam millet güler yaw.
    Birdaha limana sokmazlar beni delirdi bu oğlan diye...:eek:

8. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

;) :rolleyes: Sende onlara elinde hazır bulunan sirküler kopyalarından birini verirsin ve onlara doğrusunu gösterirsin.. Ne dersin:)

Vay be ne ideal bir sahne oldu...

9. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Yaptım N@mık abicim :D:D:D:D

10. Kaan kardeşim anladığım kadarı ile sen halen olayın farkında değilsin
    Burda sana birşeyler vermek için çabalayan abilerin kardeşlerin var sen halen aynı şekilde düşünüyorsun

Nedemek limana sokmazlar nedemek gülerler
    Sende onlara bunu anlatsan onları ikna etsen nasıl olur
    veya avlansan sana kim nediyecek.
    Ben söyleyim " Aha işte amotör tek iğne ile avlanıyor " diyecekler.
    Eee...Zaten sen amatör değilmisin
    Bunda gücenecek ne var

11. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:

Zeki insanlar toplumu takip etmezler toplum onları takip eder

12. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:

Klişeler hazır abi Kaan içinde sahte palamut düşünüyorum birde sahte sirkü :D:D:D

13. balıkçıl

balıkçıl

tamam abicim tuttun 50 iğneliyle kaç çift tuttuysan.fazlasını ne yapacaksın.komşularada dağıtmışsın.yemişsin.fazlasını bırak o zaman.ya bırakacaksın ya satacaksın atamazsın ya.satarsan profosyonelsin salarsan amatör.bu kadar basit

14. kaan

kaan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    65 çift palamut
    tek iğne benim lafım. bir yere dayanarak demedim. Ortamdaki gergin hava kalksın diye şaka yapiyim dedim.
    Namık abi sen bana fena taktın haa :)

15. Kaan sana kimsenin taktığı yok biz eni kazanmaya çalışıyoruz.
    Şayet Namık seni taksaydı sen şu an burda olmaz en yakın otobüse biner soluğu Antalya'da alırdın.:D :D :D

16. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:

Eeee sen şile olayında N@mık abiye şile bezi vermeye kalkarsan :D:D:D

17. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:

Çok kinciyimdir abi :D:D:D

18. kaan

kaan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    65 çift palamut
    öyle bişey dönümüştü de tam hatırlıyamıyorum valla. açık söyliyim :D

19. Sen şimdi olayı yine palamut meselesine çevirdin...
    Altı üstü Şile bezi palamut değil ki...:D :D :D

20. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:

Boşver takma kafana N@mık abi iyi adamdır. (mı acaba) :D:D:D

Ama inan bana işin şakası sirküler sitede var Kaan al oku iyi bir değerlendir. Sen insanlara belki biraz hava olsun birazda iyilik olsun diye balık götürüyorsun veriyorsun ama o balığın değerini ancak sen bilebilirsin sen tuttuğun için.

Bence kimseye balık vermemelisin bu çok sevdiğin bir arkadaşın veya kız arkadaşın olabilir onlara vermen çok güzel ama diğer insanlara balık dağıtmak pek iyi bir alışkanlık değil. Amatörlük tutarken zevk almaktır bunun tuttuğunun sayısı ile bir bağlantısı yok.

Hariçten gazel okumuyorum sadece şunu demek istiyorum palamut çok tutabiliryorsan başka türler tutmayı dene tutması zor türler veya büyük palamutlar toriklere gözünü dik her zaman yiyebileceğin kadar tut. ;)