işte merakla beklediğiniz an....

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında kansu tarafından paylaşıldı.

1. DR_BLOoD

DR_BLOoD

sağol N@mık abi çook teşekürler ...sizlerde olamasanız ne yaparım ben herkeze çook teşekürler sağolun varolun arkadaşlar...

2. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg, 2,5 kg Sazan, 1,4 kg Sazan

Serdar Abi burada yazı yazdığı zaman bence 3 kere düşün öyle cevap ver.

1) Benim bilgim onu onun bilgisinden öteye geçermi ?
    2) Ben bu balıkçılık hakkında ne biliyorum öğrendiğim kadarını kimden öğrendim ?
    3) Bu siteye benim paylaşımım ne oldu neler verdim yeni olta tariflerimi yeni tekniklermi ? Yoksa sadece sordum mu kendim bilgimi almaya çalıştım ?

Bak bakalım O adamın bir tane şunumu yapsam bunumu yapsam diye mesajı varmı ?

Hep bunu yapın şunu yapın ?

Öğreneceğin çok şey var çok bol bol siteyi gez :D:D:D:D

3. olcay

olcay

Favori Kamış:
    Olta...
    En İyi Avı:
    Kral LEVREK
    Size butun formulleri vermis, teknikleri detaylandirmis, yillarin tecrubesini tasiyan abilerimize, amcalarimiza, boynuz kulağı geçti muhabbeti yapmaniz cok yanlis.

Sakin olalim arkadaslar kirici olmak hicbirsey getirmez...

Burada kimin olup kimin olmayacagina karar veren yine buradaki insanlardir. Moderatorler de kimseyi soyle dedi boyle dedi diye buradan atmazlar...

4. yakutlu61

yakutlu61

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    300gr
    arkadasım ben balıkcılık bılgısıne bısey dedımmı arkadasın.neden elestrı sızı bu kadar sınırlendırıyor.arkadasın tavrı yanlıs dıorum ben halada aynı fıkırdeyım.ve ben ce sen bana tavsıye verecegıne saygı sınırlerı ıçınde yazmayı ogren bunun ıçın ne kadar yada kaç kg balık tutttugun onemlı dııl saygıyı bılmen onemlı

5. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:

:D:D:D:D:d:d::D:D:D:D

6. yakutlu61

yakutlu61

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    300gr
    bazı ınsanlar verecek cvpları olmadıgı zaman sadece gulerler.
    gul tabıkı gulmek guzeldır.

7. zarganax

zarganax

Favori Kamış:
    D.a.m. Kamış Banax Motor
    En İyi Avı:
    2 Kg Kırlangıç

Ayhan kardeş böyle diyorsun da arkadaşla aranızda sadece 3 günlük bir üyelik farkı var.

Her konuya atlayıp mesaj yazmakla( Haklısın abi katılıyorum demekle) kendini bizlere tanıtamazsın.

Keşke bari bu konuya girmeseydin de kendini arkadaşla pek kıyaslamasaydın. Sanki daha iyi olurdu.

8. yakutlu61

yakutlu61

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    300gr
    VE YASÇA BUYUK OLMAK DEMEK HER KONUDA HAKLI OLMAK DEMEK DEGILDIR ELESTRIYI HAZMETMEK LAZIM

9. zarganax

zarganax

Favori Kamış:
    D.a.m. Kamış Banax Motor
    En İyi Avı:
    2 Kg Kırlangıç
    ortalık şimdi ısındı :eek: :eek: :eek:

10. yakutlu61

yakutlu61

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    300gr
    Peki Elestrinin Yerinde Olup Olmadigina Kim Karar Verecek 3 5 Kisimi.hani Demokrasi ?????

11. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:

N@mık Abi içimi okuyorsun valla :D:D:D

12. yakutlu61

yakutlu61

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    300gr
    Arkadasim Her Senin Içini Okuo Ama Sen Konuscak Cumle Bulamiosun :d :d :d :d :d
    Sadece Bunu Yaparak Cvp Veremessinki
    Bu Baskasinin Kovasindan Balik Calmaya Benzio
    :d :d :d :d :d :d

13. yakutlu61

yakutlu61

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    300gr
    NAMIK BEY BI KISIYI ELESTIRMEK IÇIN SIZ NE DUSUNUYOSUNUZ DIYE SORMAK NIYETINDE DEGILIM KUSURA BAKMAYIN AMA BEN FIKIRLERIMI YAZARIM KATILMAYA BILIRSINIZ 2500 ?????
    HENUZ O KADAR MSJ GOREMEDIM BEN LUTFEN KENDI ADIMIZA KONUSALIM

14. DR_BLOoD

DR_BLOoD

önçelikle ben her konuya atlamıyorum ben kendimi kimseyle kıyaslamıyorum çook saygı değer arkadaşlarla tanıştım ben bu sitede aradığım herşeyi buldum bende olan bilgileride paylaşmaya çalıştım elimden geleni yapıyorum ben bir bir örnek gösterdim ama yine suçlu çıktım neysse ben yine özür dilkemesini bilirm saygı değer balıkcı dostlarım yaptığım yanış yorumlardan dolayı herkezden özür dilerim saygılarımla...

15. skymount

skymount Nuri ERTİK

Favori Kamış:
    Dam Spezipower 180
    Favori Makine:
    Abu Garcia 100U
    En İyi Avı:
    Yayın,35 kg.,Aras
    emre kardeş...
    okumadan mı yazıyorsun merak ettim...
    bir saattir döne döne okudum ve senin bu tavrına bir anlam veremiyorum kardeş...;)

16. yakutlu61

yakutlu61

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    300gr
    ANLIYORUM AMA OZAMAN SOYLE OZETLEYEYIM BEN BU KONUDA SİZE KATILMIYORUM

17. zarganax

zarganax

Favori Kamış:
    D.a.m. Kamış Banax Motor
    En İyi Avı:
    2 Kg Kırlangıç
    Ayhan sana kötü birşey demiyorum Çok heyecanlı bir arkadaşımızsın . :)

Bir yandan onu anlatmaya çalışıyorum. Allah seni iyi etsin emi :p :p

18. yakutlu61

yakutlu61

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    300gr
    NAMIK BEY BAKIN BEN ARKADASIN KISILIGINE BISEY SOLEMIS DEGILIM ARKADAS TAVSIYE VERIRKEN IYI NIYETLIDE OLSA BENDE KULLANMIS OLDUGU CUMLELER YANLIS KUÇUMSER BI HAVA VAR BENCE TABI SIZLER KATILMIO OLABILIRSINIZ.
    BEN BURDA KIMSEYE HAKARET ETMEDIM VEYA KUÇUMSEYICI SOZLER SOYLEMEDIM AMA SAYGIDAN VE TARTISMA ADABINDAN YAOKSUN BAZI ARKADASLAR IFTIRACILIK VE UKALALIKLA SUÇLADILAR BENI BUNLARIDA AYNEN KENDILERINE IADE EDIORUM SAYGILAR

19. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Vahhh Vahhh Vahhh :D:D

20. Arkadaşım,
    Demokrasiden söz ediyorsun fikirlerimi özgürce beyan etmeliyim diyorsun ve zatende bu hakkını kullanıyorsun,hatta saygı unsurlarınıda atlayarak..
    Görüyorsunki kansu arkadaşımızın açtığı başlık kavga ve laf üretme platformuna girmiş.

Serdar arkadaşımızın yaptığı yorumlarda hiçbir alaysı veya aşşalıyıcı bir tutum yoktur..

Bu konununda daha fazla uzamasınada gerek yok,birbirimizin kalbini kırarak hiçbir yere gelemeyeceğimiz aşikardır..
    Kendi tavrını anlayamadığından diğer arkadaşlarda tepki gösteriyorlar ama aşırı ama değil.
    En azından serdar beyin direk şahsına;sende göster bakalım tarzı yaklaşımın yerine,onun eleştirdiği tutumu ve hassasiyeti anlayıp ona göre bir şeyler yazsaydın..
    Serdar arkadaşımız geldiğinde yaptığın yorumlara bir iki cevap yazar yada yazmaz,kendisinin bileceği bir şey..
    Lütfen kendimi kaptırıp suyun gidişatına bırakmayalım..
    Bir birimize daha saygılı olursak,konuların idrakine varmadan alel acele birşeyler karalarsak akibetleri hepimizi üzer..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Ekim 2006